[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • manere exterioare ai? cat?
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

    Comment


    • salutare tuturor.
      imi cer scuze ca nu am mai intrat de ceva vreme.
      datorita unor probleme de sanatate nu am mai putut ajunge la posta si mai grav, nu am mai ajuns la furnizorul de mocheta si momentan nu mai am material sa fac capitonajele. zilele astea sper sa o rezolv.
      cu scuzele de rigoare va mai aman un pic.
      inca odata imi cer mii de scuze celor care asteapta inca pachetele cu mochete.
      Ride Like The Wind!

      Comment


      • Insanatosire grabnica.

        Astept comanda.Cam in cit timp crezi ca o pot avea?
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • Cuiele de la usi ( de la incuietori) am inteles ca ai de pe sandero sau ph2 care sunt mai bune si nau plastic ca la ph1 cat costa setul. Mersi
          ABS+ 1.6

          Comment


          • No problem. Mai important este sa fii sanatos. Ai ceea ce te-am rugat in PM? Mai astept cat e necesar...

            Insanatosire grabnica !
            e-mail: office@stickere.info

            Comment


            • stikere kiss fm sau partner?
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • buna seara SILVIU doresc sa cumpar un set tapiterie model nou CARBONEphase de lux

                Comment


                • insanatosire cat mai rapida ...comanda mea ramane valabila
                  In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                  sigpic

                  Comment


                  • Salut Silviu!
                    Asa cum am promis revin cu alte comenzi. In primul rand ma intereseaza vitrina cu inele ceasuri Prestige, deoarece da mai bine cu serigrafia de Prestige comandata luna trecuta, apoi doresc si un set de autocolante prag (contin autocolantele pentru toate 4 usile sau numai pentru usile fata? Oricum n-are importanta, le iau cum or fi) si nu in ultimul rand o mocheta capota motor si una pentru capota portbagaj, ambele cu kituri de prindere.
                    Daca nu poti trimite toata comanda acum, poti pune pentru inceput vitrina si setul de autocolante, urmand ca dupa ce onorezi si celelalte comenzi restante la mochete (am inteles ca au fost unele probleme, cu ocazia asta iti transmit multa sanatate) sa ma rezolvi si pe mine. Multumesc anticipat!

                    Comment


                    • salut silviu sunt catalin cu mochetele de porbagaj dacu nu le ai trimis as avea rugamintea sa mi trimiti si o serigrafie de pestrije cu tot cu ace pentru dci mersi astept un raspuns

                      Comment


                      • Tapiteria "carbone" de care ai pomenit ce varianta de Ph 2 echipeaza? Eu nu am reusit sa gasesc pe nicaieri decat tapiteriile de la Sandero, si aceasta denumire nu exista pe sandero.
                        Spune-mi doar pe ce echipare vine si ma voi uita la una. Daca imi place, vreau si eu.

                        Comment


                        • Salut silviu,cam cind estimezi ca va ajunge comanda si la mine?
                          Un Logan----YNG-----
                          Numai bine.

                          Comment


                          • are probleme de sanatate ... cand vine ne va raspunde ... multi suntem in situatia dumneavoastra domnilor ...

                            si totusi ... cand apari silviu ca ne e dor de tine )
                            sigpicMy ride

                            Comment


                            • si totusi........avem nevoie de el toti.
                              INSANATOSIRE GRABNICA Silviu
                              Un Logan----YNG-----
                              Numai bine.

                              Comment


                              • sper ca e doar bolnav si ca nu e afectat si el in legatura cu depozitul descoperit de politie acum cateva zile la pitesti.
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google