[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alin eu zic sa nu te mai agiti asa,silviu e baiat de treaba si cand poate te ajuta cu cea mai mare placere,deci....!
    Iar prinderea la emblema de 16v, e in felu urmator, are doua picioruse pe spatele ei care intra in gaurile alea doua de pe capota portbagaj unde ii si emblema veche + un burete dublu adeziv care se lipeste pe tabla!
    Uite si o poza unde intra piciorusele si se vede si buretele dublu adeziv de la emblema veche,si aia noua cum ti-am spus are asa ceva pe spatele ei!
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • e de treaba, stiu. de aia m-am si abtinut sa mai comentez aseara.

      eu vroiam sa vad cum arata prinderile alea. ca stiu ca sunt 2 gauri. vreau sa vad cum arata prinderile alea ca sa vad cum o dau jos pe asta care o am acum
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • salut silviu
        macarale electrice fata pe la ce pret le gasesc?

        salut silviu
        macarale electrice fata pe la ce pret le gasesc?
        Last edited by GR99WRC; 18 March 2009, 19:13. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Originally posted by alindrgn View Post
          e de treaba, stiu. de aia m-am si abtinut sa mai comentez aseara.

          eu vroiam sa vad cum arata prinderile alea. ca stiu ca sunt 2 gauri. vreau sa vad cum arata prinderile alea ca sa vad cum o dau jos pe asta care o am acum
          Na si iarasi un off-topic!
          O dai jos in felu urmator,invelesti o surubelnita intr-o carpa sau ceva si bagi sub ea si incepi sa ridici usor din toate partile,pana se dezlipeste buretele de pe tabla dupa care fortezi un pic sa iasa afara si alea doua picioruse,iar spatele emblemei cum crezi ca arata???ti-am zis mai sus doua picioruse la aceeasi distanta ca si gaurile de pe tabla+buretele dublu adeziv!offff...!
          Dupa ce reusesti sa o dai jos vezi ca iti mai ramane burrete si pe tabla,se da cam greu jos, dar daca tot il umezesti si freci incet cu carpa vine jos,
          sigpic

          Comment


          • numai pe negru ai?

            Comment


            • cureaua de la clima si alternator ptr 1,4 ai ?la ce pret?
              nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

              Comment


              • Originally posted by alindrgn View Post
                ca tot esti suparat, zi-mi si mie o emblema 1.6 16v la ce pret se gaseste la tine? si pune si o poza din spate sa vad si eu prinderile alea.
                si un pret pentru manerele exterioare daca ai asa ceva. toate 4
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • ai cumva fete de usi de logan face lift daca da la ce pret si oglinzi electrice si dezaburite tot de logan face lift si la ce pret

                  Comment


                  • nu am curea accesorii, nici panouri, nici emblema 16v,nici manere exterioare.
                    am oglinzi prestige, electrice si incalzite la 390 lei.
                    Ride Like The Wind!

                    Comment


                    • Salut Silviu cu,comanda mea se mai aude ceva?
                      Un Logan----YNG-----
                      Numai bine.

                      Comment


                      • Salut silviu,

                        Pompa de apa pentru logan 1.5dci 70cp ai??, si lampa numar spate logan berlina???
                        Last edited by Tudor_cj; 22 March 2009, 10:45.
                        2004 Dacia Logan 1.4MPi
                        2006 Dacia Logan 1.5dCi
                        2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                        Comment


                        • Salutare!

                          Silviu imi poti pune poze cu cele de mai jos?
                          - Capitonaj ce ascunde cricul 10 lei
                          - Capitonaj in "buza" portbagajului, in partea cu incuietoarea, unde e tabla goala si se lovesc bagajele in ea mereu 15 lei
                          - Capitonaj pentru spatele portbagajului, inspre bancheta sa nu se mai vada tabla 15 lei

                          Nu stiu cum arata, dar sunt tentat ca e pra multa tabla in portbagaj.

                          Multumiri!

                          Comment


                          • Manere exterioare de usi ai? (doar partea pe care tragi sa deschizi usa)

                            Comment


                            • Salut Silviu!
                              Cu capitonajele mai ai noutati?
                              Last edited by niros; 22 March 2009, 13:33.

                              Comment


                              • Salut

                                bara fata logan berlina ai?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google