[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu sunt din 2008 aici si stiu ca vindeai capace tiranti, si asa imi aduc aminte ca erau 35...in fine. daca nu ai, nu ai. astept raspuns cu restul. numai bine
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • Cu mochetele pentru portbagaj se mai aude ceva? Pot face xomanda din nou?
      GL-22-TOF

      Comment


      • spatiu acela de depozitare sub bord ai + ceva poze cu el ?

        Comment


        • O lista noua te rugm ;)

          Comment


          • silviu, am vazut la un dealer dacia montat pe un logan de prezentare suport de ochelari, poti face rost?

            Comment


            • eu am asa ceva din august anul trecut. se pune din fabrica doar pe ph2 de la laureate in sus. daca nu gaseste silviu o sa incerc eu sa mai fac rost de unul. dar doar daca nu gaseste silviu, ca nu ma bag peste taraba lui. ti-am pus 2 poze
              Attached Files
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • Salut
                filtru aer si filtru ulei pt MPI mai ai ? si la ce pret ?

                ms

                Comment


                • Silviu vreau si eu mocheta pt capota portbagaj si pt buza de la iala,fara clipsuri si un set de capace pt tiranti portiere.dami un PM.
                  :smokespliff:.....UNUL CU DE TOATE...:smokespliff:

                  Comment


                  • Silviu as vrea sa stiu daca ai protecti praguri alea de le lipesti pe praguri din fata si inca ceva as dori sa stiu daca ai bagheta decorativa cu aspect de aluminiu pt portbagaj logan

                    Scuze pt deranj
                    Opel Vectra A 1995
                    Logan Preferance 2009
                    Logan Editie Limitata 2014

                    Comment


                    • cu mochetele ce se mai aude?

                      Comment


                      • astept si eu un raspuns cu ce te-am rugat
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • alin: nu am capace tiranti deocamdata, cand apar, te anunt. nu te-am uitat.

                          am adus un set de oglinzi de prestige, electrice si incalzite. albastru marin. 390 lei.
                          Ride Like The Wind!

                          Comment


                          • ti-am zis ca momentan nu mai vreau capace tiranti. te-am rugat altceva...(emblema de 1.6 si 1.6 16v. cate una de fiecare sau daca nu gasesti de 1.6 simpla si gasesti doar de 1.6 16v atunci 2 din astea). cu capacele tiranti iti zic eu daca vreau cand o sa scri ca ai adus.
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • Sal Silviu.
                              Vreau si eu suport pt. ochelari si plafoniera dubla daca se poate.
                              Astept rasp.
                              Ms.
                              DACIA LOGAN

                              Comment


                              • Salut Silviu,

                                am vorbit mai demult cu tine de un far original de faza 1 dreapta. se mai poate?

                                Te mai rog un pret pentru o oglinda electrica stg tot pentru faza 1, cea normala nu ca de mcv. Multumesc.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google