[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • placutele nu stiu daca sunt la fel, cred ca sunt mai mari la mcv/van. nu am date certe.
    stropitori capota pot face rost zilele astea.
    capace oglinzi am, vrei doar unul?
    Ride Like The Wind!

    Comment


    • Mersi Silviu azi a ajuns coletul.
      :smokespliff:.....UNUL CU DE TOATE...:smokespliff:

      Comment


      • Am primit coletul, totul e conform cu ceea ce am cerut. Dar mai am o nelamurire: cum se monteaza mocheta ce ascunde cricul?!?! Sincer nu stiu sa o montez, poate ma ajuta careva...
        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

        Comment


        • mersi silviu coletul a ajuns azi cu bine ... foarte multumit sunt

          Comment


          • a ajuns coletul si la mine.Maine incepe montajul numai sa-mi dau seama cum vin puse mochetele alea
            http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

            Comment


            • Imi poate spune si mie cineva daca "Autocolante stalpi Prestige " sunt chestiile alea negre de pe stalpii usilor?( la mijlocul masinii). Si alta intrebare: si la masinile din fabrica e tot autocolant? Eu credeam ca e ceva plastic acolo.

              Comment


              • Tapiterie originala Carbone, model nou Phase deux 250 lei;
                ai o poza cu asa ceva?si m-ar interesa daca ai piulitele sau suruburiile de plastic alea din interiorul aripii cu care fixezi aparatoriile de noroi pe fata.ai asa ceva?

                Comment


                • Originally posted by MARIUS_BR View Post
                  Imi poate spune si mie cineva daca "Autocolante stalpi Prestige " sunt chestiile alea negre de pe stalpii usilor?( la mijlocul masinii). Si alta intrebare: si la masinile din fabrica e tot autocolant? Eu credeam ca e ceva plastic acolo.
                  Salut.Da tot autocolant e si din fabrica.
                  Numai bine.
                  Un Logan----YNG-----
                  Numai bine.

                  Comment


                  • mocheta de la cric se pune usor cand prinzi "spilul". partea cu cele doua urechi, unde sunt indoiturile alea paralele se baga in spatele cricului, spre aripa. apoi partea unde are gaurica o prinzi in jurul surubului ala cu cap triunghiular ce vine in spatele stopului.

                    autocolantul de stalpi este cel original si tot autocolant este si la cele noi, ph2 si prestige/kiss fm.

                    poze cu tapiteria.
                    Attached Files
                    Ride Like The Wind!

                    Comment


                    • Am primit si eu coletul. Ti-am dat PM.

                      Comment


                      • salut silviu
                        ai cumva de vinzare tetiera din mijloc a banchetei din spate?
                        Last edited by carol1; 30 May 2009, 20:58. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Daca poti face rost de stropitori si la ce pret?? vreau macar una Astept raspuns
                          Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                          Comment


                          • Silviu cand faci rost de suporti boxe si capace boxe negre daca se poate si dami un pret pt ele (doi suporti si doua capace ) sa-mi dai si mie de veste ca sa-ti fac si eu o comanda
                            Opel Vectra A 1995
                            Logan Preferance 2009
                            Logan Editie Limitata 2014

                            Comment


                            • un pret pt ace de prestige si folie prestige diesel .merci
                              sigpic

                              Comment


                              • cumparaty si eu capitonaj capota ... de recomandat ... apelati cu incredere. Silviu o sa vreau si pentru spate bancheta si pentru buza portbagaj si pentru portbagaj capota.
                                1.2 TSI

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google