[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @stefi - E de Sandero/Ph2 maciulia de plastic cu aluminiu in cap. Cea de Prestige e din piele.

    Eine Runde Nordschleife mit Walter Röhrl

    Comment


    • Salut vreau si eu o mocheta pt capota spate interior .

      Comment


      • Silviu, esti in localitate weekendul asta? Ne putem intalni undeva sa-mi aduci un set de manere interioare argintii?

        Eine Runde Nordschleife mit Walter Röhrl

        Comment


        • o anvelopa Barum 185/65/15 in stare buna poti face rost?
          merci!

          Comment


          • flavius: zilele astea nu. de luni incolo.
            rbu: anvelopa? "nici intr-un caz"
            Ride Like The Wind!

            Comment


            • Silviu am comandat de la tine "Capitonaj in "buza" portbagajului, in partea cu incuietoarea" l-am primit , multumesc pentru promptitudine insa vreau sa-mi spui cum se monteaza. MAi precis am observat ca are trei gauri una centrala unde se baga peste incuietoare si doua gauri mici stinga dreapta. Vreau sa te intreb daca nasturii aia din plastic de care este prinsa tapiteria standard se trag pur si simplu si prind acolo capitonajul primit de la tine?

              Sper sa fi fost destul de clar

              Comment


              • Originally posted by flavius1991 View Post
                @stefi - E de Sandero/Ph2 maciulia de plastic cu aluminiu in cap. Cea de Prestige e din piele.
                De la Ph2 incoace nu mai exista maciulie de piele...nici pe Prestige...

                Comment


                • juann: tragi de acei doi braduti si bagi capitonajul sub mochetele de la stopuri, apoi le pui pe astea si bagi bradutii la loc. partea dinspre tine o bagi bine sub cheder.
                  Ride Like The Wind!

                  Comment


                  • @detail - Nu m-am referit la Prestige PH2, ci la PH1. Dar suntem off-topic. Numai bine.

                    Eine Runde Nordschleife mit Walter Röhrl

                    Comment


                    • ma intereseaza un kit de distributie complet si original cat costa, motor 1,4 benzina 60.000 km, daca ai da-mi un beep pe nr. 0726257101

                      Comment


                      • ai cumva numa folia aia de la ceasurile de bord??
                        fara placa aia cu leduri si restu...numa folia alba k ma nevoie doar de aia k am bordul albastru si sa ii pun folia alba arata mai fain;)

                        ai cumva numa folia aia de la ceasurile de bord??
                        fara placa aia cu leduri si restu...numa folia alba k ma nevoie doar de aia k am bordul albastru si sa ii pun folia alba arata mai fain;)
                        Last edited by horu.razvan; 28 July 2009, 17:18. Reason: Automerged Doublepost
                        Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                        Comment


                        • ornament toba

                          un ornament de toba ca asta ai??? Al meu a facut papuci...la furat unul ..
                          Attached Files
                          Last edited by irinel; 28 July 2009, 22:39.
                          1.2 TSI

                          Comment


                          • kit distributie 1.4 mpi pot aduce la 160 lei.
                            folia de ceasuri fara ace 40 lei.
                            ornament toba nu am.
                            Ride Like The Wind!

                            Comment


                            • silviu_79 kit de distributie este complet? adica si cu pompa de apa? si original? in bani acestia?

                              Comment


                              • kitul este complet si original dar pompa de apa nu face parte din kitul de distributie, nu au legatura. aia e separata si se schimba la 90.000 parca.
                                Ride Like The Wind!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google