[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • silviu am rezolvat cu bucata aia de plastic de te-am rugat sa o cauti, dar vreau un buton de avarie ... si un pret, merci
    sigpicMy ride

    Comment


    • Originally posted by FastFurious View Post
      Salutare Silviu , ma intereseaza consola din postul 2136 dar cu gaura pentru AC.
      Se poate ?
      Salutare, ai reusit sa pui consola la posta, ca la mine nu a ajuns inca.
      Multumesc.
      sigpicFast&Furious
      Team CSR
      Logan Club CLUJ

      Comment


      • am ridicat azi pachetul...presostatul pare ok(pare pt ca inca nu l-am montat) ma asteptam totusi sa vina cu tot cu mufa de pe cablu care duce la uch sau unde duce... noroc de mine ca aia nu a suferit nici un accident...
        iar mocheta inca nu am montat-o,,..dar e ok si ea...

        multumesc mult silviu_79 de ajutor... pastram legatura pe viitor....

        PS: recomand baiat de nota 20 ;)
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • buna Silviu,o pereche de xenoane(bi)h4, se poate?daca da, si pretul...ms frum

          si o cotiera m-ar interesa...daca ai sa pui si o poza cu ea...si pret
          Last edited by melisucamea; 15 September 2009, 23:07. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • salut Silviu Mai ai sau mai poti face rost de cuie de alea pt usi ca la sandero asu ph2 ca eu am de alea cu plastic negru pe ele si au inceput sa zdrangane usile stg/dr fata?

            Comment


            • Originally posted by silviu_79 View Post
              Corect, ecranul este doar un afisor, datele sunt stocate in alta parte.

              Mai am un set tapiterie Prestige originala la 260 lei.
              Poti sa pui o poza plzz

              Comment


              • Salut!

                As dori sa stiu cat ma costa un buton cu impuls geam fata dreapta! Ms mult astept un raspuns
                sigpic
                https://danielacojocaruband.wordpress.com/

                Comment


                • silviu79...ai P.M!

                  Sanatate!
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • Originally posted by silviu_79 View Post
                    nyt: uite poza cu serigrafiile aici:


                    atat cea de mpi cat si cea de dci costa 60 lei cu ace cu tot.
                    Pm nu-ti pot da ca vad ca ai activata optiunea de a nu primi pm-uri.
                    As vrea sa comand si eu .. cum as putea sa fac ? .. da-mi un pm plz

                    Comment


                    • buna Silviu un chit distributie 1.4 daca mai ai de care si la ce pret

                      Comment


                      • Silviu, 2 capace boxa spate logan, cu grilajul de deasupra daca ai si la ce pret, te rog. Atasez poza.
                        Attached Files

                        Comment


                        • silviu m-ar interesa daca ai ornament cromat bara pentru logan berlina,respectiv ornament cromat capota.

                          daca nu poti face rost?cam cat ar costa?as avea nevoie cam in 2 sapt cand imi fac masina ca am avut un accident.

                          Comment


                          • Silviu, nu te supara dar am comandat la tine in 6 Septembrie o consola de Prestige, in 12 septemrie te-am intrebat daca ai trimis-o ca eu nu am primit-o, azi 21 septembrie nici nu mi-ai raspuns nici nu am primit consola.......................deci ce sa inteleg?
                            Astept raspuns.
                            Multumesc.
                            Last edited by FastFurious; 21 September 2009, 21:43. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpicFast&Furious
                            Team CSR
                            Logan Club CLUJ

                            Comment


                            • (FastFurious vezi ca nu poti sa primesti mesaje de la ceilalti useri )

                              Comment


                              • Silviu, te-am intrebat si pe private si te intreb si aici. O pereche de proiectoare VALEO cu suporti pentru berlina si cablul dintre ele cat ma costa (nu tot cablajul, ci doar "matzul" ala dintre ele)?
                                Merci mult
                                Last edited by andy_x3m; 21 September 2009, 22:44.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google