[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am inteles.
    Mersi mult de tot
    Stima

    Inca o intrebare pt Silviu:
    protectii aripi ai ? si un pret te rog
    Last edited by ADITZA; 5 November 2009, 21:35. Reason: Automerged Doublepost
    DACIA LOGAN

    Comment


    • silviu,am primit in seara asta capitonajul pentru capota motor si vine brici...am montat-o imediat,iar acolo unde colegul are probleme am scos furtunasele si am fortat iesirea tumburusilor prin gaurile alea si apoi am rebagat furtunasul.Multumesc frumos si ne mai auzim ;)

      Comment


      • Salut ma intereseaza si pe mine mocheta capota motor cu sistemul de prindere si mocheta "buza" portbagaj daca sunt pe stoc iti trimit pm cu datele mele.mersi

        Comment


        • blondu: Ai pm!
          Ride Like The Wind!

          Comment


          • Salut,Silviu.
            Vezi sa nu ma uiti iar,cam cind estimezi ca aduci alea?
            Saptamana asta sunt sch 1,deci dupa ora 16 pot veni sa iau mochetele.
            Numai bine.
            Un Logan----YNG-----
            Numai bine.

            Comment


            • salut sunt radu as dori o cheie cu butoane sau doar butoanele deoarece ale mele sau rupt si doua proiectoare fara cablaj si fara suporti cu becuri doar cat ma costa astept raspuns

              salut silviu sunt tot eu radu as dori sa te intreb daca ai pasla insonorizanta de capota la motor si de de portbagaj si la ce preturi multumesc salut astept raspuns

              salut silviu tot radu te deranjeaza as dori si o emblema 16 16v
              Last edited by savoiu_rf 82; 7 November 2009, 22:52. Reason: Automerged Doublepost
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • @Silviu Ceasuri de bord albe, de Prestige, cu computer de bord - 250 ron; se potrivesc si pe ph2. Poti sa pui si o fotografie cu ele sa vad cu arata? Multumesc!

                Comment


                • salut silviu sunt radu nu mi ai raspuns la mesajul acela as dori si eu doua proiectoare valeo fara cablaje doae cu becuri o pasla insonorizanta la capota si la portbagaj si o emblema 16 16v cam cat fac toate astea mar interesa proiectoarele separat de celelalte cat costa

                  silviu as dori si eu doua proiectoare valeo fara cablaje doar cu becuri o pasla insonorizanta de motor si una de portbagaj si o emblema 16 16v

                  salut silviu as dori si eu doua proiectoare valeo fara cablaje si fara suporti doar cu becuri o pasla insonorizanta de capota si una de portbagaj o emblema 16 16v si doua butoane de cheie cu inchidfere pe cheie
                  Last edited by savoiu_rf 82; 9 November 2009, 22:40. Reason: Automerged Doublepost
                  SRF TARGOVISTE

                  Comment


                  • Ceasurile se potrivesc si pe ph2.
                    carcasa cheie am la 35 lei, capitonaj capota portbagaj 20 lei, capitonaj capota motor 25 lei.
                    proiectoare si emblema nu am.
                    Attached Files
                    Ride Like The Wind!

                    Comment


                    • Salut Silviu
                      Cat ma costa 2 ace + folia aia alba si ornamentele din jurul cadranelor ...din poza postata de tine #2391 ?
                      1.2 TSI

                      Comment


                      • irinel: 60 acele cu folia si 60 vitrina din jurul lor, deci 120 cu totul.
                        Ride Like The Wind!

                        Comment


                        • salut
                          daca pun pe un preferance ceasuri de prestige cu CB trebuie sa fac ceva modificari la instalatie pt a functiona CB-ul?
                          DACIA LOGAN

                          Comment


                          • Trebuie sa-i pui si maneta cu buton de cb si sa mai tragi 2 fire.
                            Ride Like The Wind!

                            Comment


                            • Mi-a venit comanda si am montat tot pe masina. Merci mult silviu!
                              UP de la mine!
                              PS - discuri de frana de 1.4 fara abs?
                              sigpic

                              Comment


                              • Salut Silviu. V-ul Cromat de la bara fata ai ? de fapt toata chestia cromata de la bara.
                                I My Honda !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google