[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • m-ar interesa ceasurile de duster dar intai sa vad o poza reala cu spatele lor, eventual sa-mi spui daca configuratia pinilor e aceiasi ca la bordul de logan.
    Last edited by dorel_slz; 26 June 2010, 14:01. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Cupla centura sofer cu senzor, centura pusa, ai? un pret si o poza daca ai....daca nu zimi un pret pentru cupla centura fara senzor

      Multumesc anticipat
      ...de doi lei :p

      Comment


      • usa stanga spate pentru logan aduci?

        1.6 MPI 8Vsigpic

        Comment


        • salut silviu as vrea si eu astea pt un 1.6 8v daca sunt de origine
          Kit distributie 1.4 /1.6 MPI - 180 lei
          capete bara stanga dreapta
          filtru aer, benzina
          mutumesc

          Comment


          • huse nu am.
            florin dnf: nu am.
            Dorel_slz: ceasurile de duster sunt la fel ca alea de logan pe spate, configuratia pinilor este aceeasi.
            mishu_wrc: nu am.
            Spirea_robert: nu aduc.
            ioniy: da, toate sunt repere de origine:
            distributia 180 lei, capetele de bara 75 lei bucata, filtru de aer 45 lei, cel de ulei 25 lei.
            Last edited by silviu_79; 26 June 2010, 19:21.
            Ride Like The Wind!

            Comment


            • salut silviu nsunt radu ma poti ajuta si pe mine cu o problema te poti interesa pe la magazinele alea din pitesti eu stiam pe dumbrava pe strada aia cu sens unic dk mai exista sau in alta parte de amortizoare de fata cu rulment viraj si flanse cam la cat este pretul unuia deci cat costa amortizorul cat costa rulmentul de viraj si cat costa flansele te rog din suflet mau lasat de tot amortizoarele si la noi sunt foarte foatre piperate preturile si la bugetu;l meu numi permit asa dk gaseai mai eifine mi le trimiteai tu prin posta k sa nu mai vin eu cu masina pana la pitesti k face urat rau de tot te rogh ajutama imi pun toata speranta in tine si astept sms cand te interesezi numai bine radu cu stima
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • ioniy: da, toate sunt repere de origine:
                distributia 180 lei, capetele de bara 75 lei bucata-1 buc stanga ,1 dreapta , filtru de aer 45 lei, cel de ulei 25 lei.
                __________________
                trimitemi-le si mie te rog pe adresa campina str h.coanda nr 2b bl 17e sca et 2 ap 8 cod 105600 stefan ionel prin posta normala multumesc

                Comment


                • B-82-RMJ
                  NASPA mochetele

                  Comment


                  • Inele pentru ceasuri de Daster nu poti face rost?
                    Un pret te rog si spune-mi daca se potrivesc pe Logan.
                    sigpicFast&Furious
                    Team CSR
                    Logan Club CLUJ

                    Comment


                    • Ma intereseaza un singur proiector,se poate?
                      sigpic
                      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                      Comment


                      • sal silviu....m ar interesa si pe mn un kit distributie pt logan 1.4 mpi ,filtru de aer,filtru de ulei,placutze de frana....pune te rog o lista cu preturile....multam frumos ...numai bine!!!

                        Comment


                        • silviu ma rezolvi si pe mine cu treaba aia te rog din suflet
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • ma intereseaza si pe mine pretul unei manete de la stergatoare cu buton de CB.

                            Comment


                            • salut silviou sunt radu intrerepator prag usi ai cumva astept sms numai bine
                              SRF TARGOVISTE

                              Comment


                              • sal silviu,as vrea si eu niste protectii pt aripi ...cat mai este setul cu kit cu tot?...si inca ceva ,pe spate cum le prind...ca mi se pare ca nu are nimic de prins?(sau nu m am uitat eu bn)ms frum si numai bn

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google