[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si eu vreau 2 embleme cu noua sigla dacia.
    sigpic........restul e NoSpeedLimit

    Comment


    • Intrebare

      Am vazut ca au mai intrebat baietii si nu aveai dar ai spus ca o sa mai vezi daca gasesti umatoarele elemente:
      -fete usi prestige
      -cotiera
      -insonorizant capota motor
      -insonorizant perete antifoc

      Scuze pentru revenire
      EX : + =

      Comment


      • silviuspune-mi te rog,mocheta ptr portbagaj contzine si chitul de prindere.Ca as dori si eu una.
        Ambition 1,5 DCI Sedan

        Comment


        • Don_luigis am luat eu mocheta de la silviu si nu contine kitul de prindere. iti iei tu 6 clipsuri si o prinzi usor

          Comment


          • andrei merci de informatzie,dar unde gasesc si cit costa???In IASI am cautat si nu am gasit inca.
            Ambition 1,5 DCI Sedan

            Comment


            • Cotiera si pe mine ma intereseaza adica daca nu ii la un pretz astronomic iar sigla dacia.. cam la totzi le-ar trebui dar.. sa potriveasca in locul celei vechi
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • O cotiera ma interesa si pe mine orginala dacia

                Comment


                • Primit maciulie de la Silviu.Corect,prompt,recomand.Big up from me.
                  Silviu inele aeratoare de Prestige nu ai?As dori un set de 4 daca ma poti servi.Ai Pm de la mine cu adresa si numele in cazul in care nu le mai ai.

                  Comment


                  • Originally posted by don_luigis View Post
                    andrei merci de informatzie,dar unde gasesc si cit costa???In IASI am cautat si nu am gasit inca.
                    Se gasesc braduti(agrafe de prindere)la magazinele de piese auto la pretul de 0,3RON.

                    Comment


                    • Mama si eu am cautat...mai dau azi o raita daca nu gasesc ady62 facem o combinatie...imi trimiti si mie mai multe cam 100 200 de clipsuri si ti le platesc bineinteles daca ai si poti pune o poza cu el ca sa vad cam ce sa caut mai exact

                      sorry de offtopic pe threadul tau silviu..dar e o mica problema
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • Don_luigis il contrazic pe Andrrei_ro privind numarul de clipsuri ,trebuie 9 bucati si nu 6 bucati.Pentru Ioon_cug mai asteapta putin cu pozele, momentan cu ce le fac nu sunt de calitate.

                        Comment


                        • Nu am cotiere.
                          am mai adus manere argintii, de prestige la 65 lei setul.
                          Ride Like The Wind!

                          Comment


                          • Ady62 eu am folosit 6 clipsuri..se poate vedea si in pozele puse de mine pe forum .
                            numai bine

                            Comment


                            • Spuneti-mi va rog si mie oameni buni, se poate cumva pune buton pentru porbagaj la un Laureate din mai 2006? Deci nu buton pentru deschidere automata sau ceva, pur si simplu plasticul ala de care poti sa prinzi atunci cand deschizi porbagajul.
                              Si daca se poate, un pret va rog frumos.

                              Multumesc anticipat celui/celor ce imi vor raspunde
                              :chair: :sign_war: :sword:

                              Comment


                              • ady62 merci frumos de informatzii.
                                Ambition 1,5 DCI Sedan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google