[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai... De insonorizare. Atenueaza zgomotele dinspre motor.
    Ride Like The Wind!

    Comment


    • Originally posted by silviu_79 View Post
      Pai... De insonorizare. Atenueaza zgomotele dinspre motor.
      scuze ca dau buzna asa dintr-o data , caut spatiul de depozitare aflat deasupra soferului si a pasagerului din dreapta , ptr MCV, hai salveaza-ma , 0726218407multunesc
      Attached Files
      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

      Comment


      • Salut silviu_79 ! De o instalatie completa de aer conditionat pentru 1.4 poti face rost ? La ce bani ? Cotiera gen Prestige, neaparat neagra, sa se potriveasca cu interiorul si sa aiba acea intaritura metalica ? Tot asa, la ce pret ? Mochete de capac de portbagaj mai ai ?
        sigpic
        Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

        Comment


        • Mocheta capota portbagaj mai am, restul nu.
          Ride Like The Wind!

          Comment


          • Salut Silviu eu asi dori sa-mi montez geamuri electrice pe fata pe un Logan Ambiance. Doresc sa fac tot ceea ce este necesar cu tine -- piese, accesorii, montaj.
            Tinc fest !!

            Comment


            • Am primit pachetul cu mocheta si manerele in regula!! Le-am montat si sunt f multumit! Merci mult!!!
              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

              Comment


              • Originally posted by Kalimera22 View Post
                Salut Silviu eu asi dori sa-mi montez geamuri electrice pe fata pe un Logan Ambiance. Doresc sa fac tot ceea ce este necesar cu tine -- piese, accesorii, montaj.
                Daca ne faci un pret bun, ma bag si eu cu Kalimera22 la montat geamuri electrice pe fata.
                sigpic
                Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                Comment


                • Pret pentru montaj? Daca va bagati amandoi las la 80 lei de masina ca e ff mult de munca. Si ff cald
                  Ride Like The Wind!

                  Comment


                  • Originally posted by silviu_79 View Post
                    Pret pentru montaj? Daca va bagati amandoi las la 80 lei de masina ca e ff mult de munca. Si ff cald
                    Da-ne pretul complet. Piesele necesare (macarale, butoane, cablaje si ce-o mai fi nevoie si nu stim) + montaj.
                    sigpic
                    Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                    Comment


                    • Macarale 310 lei, instalatie 70 lei, butoane 2*20 lei si montaj 80 lei.
                      Ride Like The Wind!

                      Comment


                      • Montaj geamuri electrice

                        Silviu_79 vreau sa stiu cand se poate sa ne montezi si noua geamurile, si la cat se ridica pretul intregii manopere??
                        Tinc fest !!

                        Comment


                        • Originally posted by Kalimera22 View Post
                          Silviu_79 vreau sa stiu cand se poate sa ne montezi si noua geamurile, si la cat se ridica pretul intregii manopere??
                          310 + 70 + 40 + 80 = 500 lei / fes , nu ?
                          sigpic
                          Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                          Comment


                          • Salut...Ai instalatie oglinzi electrice completa si joysticul pt oglinzi..??Daca da lasa-mi un pret...
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • mocheta

                              SALUT AS DORI SI EU MOCHETA capota portbagaj 15 lei
                              Last edited by marius77; 2 July 2008, 20:48.

                              Comment


                              • Silviu ... Consola prestige ai? Daca da trimite-mi si mie ... Da-mi un pm
                                sigpicMy ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google