[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci tinere ,,, ese mocheta care se prinde pe partea care se deschide (se da in sus) a portbagajului .... costa 15 roni+taxe ... Si merge pt toate loganurile ... Celegatura are motorizarea?

    a venit coletul silviu .. Parolist ca deobicei
    sigpicMy ride

    Comment


    • Originally posted by silviu_79 View Post
      Mocheta capota portbagaj merge la toate versiunile si costa 15 lei, cu kit de prindere costa 20 lei.
      pt capota motor nu am.
      si taxele postale sunt 7 lei nu? Sunt din bv
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • Da, 7 lei sunt taxele postale.
        Ride Like The Wind!

        Comment


        • Si ajuta la ceva? Ca crek o iau
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • Mai mult estetic
            Ride Like The Wind!

            Comment


            • Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • ... Si un sunet mai infundat cand inchizi portbagajul. Merci silviu_79 pentru a mea. @deluxe: nu cred ca merge pe toate tipurile de Logan. La Phase II nu mai sunt gaurile in care intra bradutii de prindere. O poti monta doar daca ii dai tu gaurile necesare.
                Last edited by ady_p; 26 July 2008, 19:46.
                sigpic
                Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                Comment


                • Pai daca totusi micsoareaza sunetul ala...Atunci hop pe ea...Silviu ai pm
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • Lampa plafon cu spot lectura ai? Si zi-mi daca trebuie sa mai trag ceva fire ca n-am nici o idee

                    abtibilduri cu 'ABS PLUS' ai?

                    autocolantele de prag de prestige ai si pentru spate? sau daca nu ai si de spate, atunci ai alt set pentru toate 4 usile?
                    Last edited by B 83 RMJ; 27 July 2008, 12:00.
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • Am un set de autocolante prag de phase 2 sau sandero la 30 lei.
                      mai am si o maciulie sandero la 55 lei.
                      Attached Files
                      Ride Like The Wind!

                      Comment


                      • Imi raspunzi si mie la posturile anterioare?
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • Ii dai pm cu datele tale personale si iti trimite el ... Stai linistit

                          ma refereamla loganul clasic de toate zilele, nu la ph2 ... Am si specificat ca nu conteaza motorizarea ...
                          sigpicMy ride

                          Comment


                          • Deluxe i-am dat deja datele pe pm si mi-a raspuns...Dar i-am mai pus niste intrebari pe pag asta si nu a raspuns
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • Uite si raspunsurile:
                              lampa plafoniera cu spot lectura 45 lei. se potriveste fara modificari.
                              autocolante abs plus nu am
                              autocolante prag prestige sunt 30 lei setul, poti pune un set si pe spate, momentan nu mai am dar fac rost spre sfarsitul saptamanii.
                              Ride Like The Wind!

                              Comment


                              • Pentru lampa plafoniera cu spot lectura trebuie sa mai pun cablu? Ca am desfacut mai devreme lampa de la a mea si nu are nici o legatura acolo...

                                si imi poti da niste instructiuni cum se schimba manerele de deschidere a usilor din interior?
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google