[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum am spus mai sus se monteaza fara modificari, scoti lampa veche si o pui pe cea noua, nu mai tragi niciun cablu.
    manerele sunt un pic mai complicat de scos dar nu mai am manere de prestige si nici nu mai gasesti ca nu se mai fac.
    Ride Like The Wind!

    Comment


    • Si cat e lampa aia cu spot lectura?
      si la manere am vazut ca au un surub in mijloc...Daca desfact surubul si scot manerul cade tot sistemul nu? Am vazut ca ai dat la cineva niste instructiuni pe pm, si le-as vrea si eu ca le vopsesc eu
      Last edited by B 83 RMJ; 27 July 2008, 15:21.
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • 45 lei e lampa, am mai scris in penultimul post.
        operatiuni pentru demontarea manerelor:
        desfaci surubul din cochilie, tragi manerul in afara, scoti tija metalica apoi iese cochilia cu manerul din usa, scoti arculetul si apoi impingi tija aia cilindrica in sus. Cand iese tija, iese si manerul, apoi faci operatia inversa pentru montare. Sper ca am fost destul de clar.
        Ride Like The Wind!

        Comment


        • Si daca pui lampa si mocheta aia pt capota portbagaj in acelasi colet cat mai este taxa postala?
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • Tot 7 lei costa ca nu e diferenta mare de greutate.
            Ride Like The Wind!

            Comment


            • Atunci iau si mocheta pt capota portbagaj si lampa plafoniera cu spot lectura ..Le pui maine pe ambele?
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • Salut
                ai si pentru mine un raspuns? In legatura cu banda nichelata de la porbagajul noului logan . Astept raspun .

                Comment


                • Silviu ai cumva butonul de la ac?
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • Banda nichelata nu am.
                    buton de ac gasesc.
                    Ride Like The Wind!

                    Comment


                    • Ok..Atunci astept sa imi dai si un pret...Sper ca am unde sa il prind ca nu am ac pe masina da vreau sa ii schimb fata consolei si sa pun butonul de forma
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • Silviu trebuia sa imi spui ca la 20 lei trimiteai si suportul de prindere pentru mocheta portbagaj. Acum stau si ma gandesc cu ce prind acea mocheta. Cum putem rezolva ? Ce sa fac? Pot gasi in iasi asa ceva sau imi trimiti tu ?
                        Just amd.

                        Comment


                        • Incearca sa cauti pe la magazinele de piese dacia braduti, clipsuri. Dca nu gasesti, ma anunti si-ti trimit, nu-i problema. Daca mi-ai cerut de 15lei am crezut ca vrei doar mocheta si ca ai cu ce s-o prinzi.


                          am un suport ochelari de logan phase 2 la 70 lei.
                          Last edited by silviu_79; 30 July 2008, 17:35.
                          Ride Like The Wind!

                          Comment


                          • Mai am si serigrafie ceasuri prestige si ace la 60 lei.
                            faruri la 190 lei bucata.
                            Attached Files
                            Ride Like The Wind!

                            Comment


                            • Ma intereseaza si pe mine foita de pretige cu tot cu ace..........Un pret te rog daca se poate. Sau un p cu detalii ! Ms!!
                              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                              Comment


                              • Da scz
                                ma intereseaza si pe mine foita si acele???
                                cum facem???
                                MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google