[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sal

    Originally posted by DeLuXe View Post
    mocheta capota motor la mine ... luata silviu ai pm
    ai zis ceva de o plafoniera dar nu mai dai niciun semn
    totusi frumos era sa trimiti un mesaj daca mai ai sau nu mai ai ?
    neseriozitate maxima
    DACIA LOGAN

    Comment


    • o sa iti las un offline cand o sa cumpar ce ti-am cerut !! mersi de raspuns....placutele de frana sunt de la uzina?

      Comment


      • sall

        mar interesa si pe mine un pret pentru volan ph 2 de prestige si o maciulie de schimbator tot de prestige multumesc
        HD-87-DLR

        Comment


        • 1 adi nu e frumos sa strici threadul lui silviu si daca te uiti ai pm ca ti-am trimis deja plafoniera ... sunt in sesiune nu am timp sa stau non stop sa iti trimit pm-uri

          silviu pune poza cu mocheta si-ti redau datele pe pm
          sigpicMy ride

          Comment


          • Sper ca ai vazut ca nu am primit mesajele tale si nu sunt vinovat. Probabil ca si tu ai fi reactionat la fel DeluXe
            Mii de scuze amandurora (Silviu_79, DeluXe)
            Retrag ce am spus mai sus
            Stima
            DACIA LOGAN

            Comment


            • silviu modul ridicare geamuri pe fata cu butoane?o informatie ,o poza cu acele claxoane bitonale?

              Comment


              • mocheta aia pentru capota motor nu tine totusi prea mult caldura degajata de motor? se pune la diesel ca e mai zgomotos si se incinge mai greu, pe cand la benzina... daca exista alt beneficiu decat estetic ziceti-mi si mie.
                Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                Comment


                • la logan s-au zgarcit cei de la dacia sa puna insonorizant capota motor pentru modelele pe benzina, probabil ca ar fi sarit pretul cu 500 euro pentru asta. alti producatori au pe benzinare si nu se intampla nimic.

                  p.s. prestige 1.616v are asa ceva pe capota si motorul se incalzeste tot la 4 linii, si nu a luat foc nici unul pana acuma. stai tu linistit ca nu se face aerisirea prin capota, ca sa zici ca se incinge daca pui o bucata de mocheta, sa fim seriosi
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • iar la GPL ar fi iarasi un avantaj insonorizantu acela

                    Comment


                    • Buna ziua Silviu,
                      ma intereseaza daca ai spatiu de depozitare la baza consolei pentru PH1, eventual daca ai timp da un PM cu pret.
                      Multumesc mult,

                      toate bune.

                      Comment


                      • silviu un pret la volan??
                        Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                        Comment


                        • Am primit coletul de ieri ...l-am ridicat azi ...multumesc mult
                          In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                          sigpic

                          Comment


                          • ai volanu e acoperit cu piele,la ce pret e?ms

                            Comment


                            • am si eu o intrebare cei care ati cumparat sau vopsit manere deschidere usi interioare de prestige,cum ati scos vechiul maner din carapacea care ramane neagra si se prinde p panou??
                              scz de offtopic
                              Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                              Comment


                              • poza cu capitonajul capota motor. 27 lei cu kit de prindere.

                                volanul de ph2 nu e imbract in piele. 350 lei cu airbag.
                                modul ridicare geamuri si claxoane bitonale nu am.

                                cyp: te ajut eu daca vrei cu demontatul manerelor.
                                Attached Files
                                Ride Like The Wind!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google