[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am primit produsele, multumesc
    totusi, cum se prinde mocheta ce mascheaza cricul ? ca eu nu reusesc sa-i dau de cap

    Comment


    • nu ai fete interioare la usi ph2,se potrivesc la ph1 si ce pret?ms

      Comment


      • Daca gasesti spatiu de depozitare la baza consolei te rog tine cont si de mine.Multumesc.

        Comment


        • silviu, ma intereseaza si pe mine daca mai ai vreun proiector si la ce pret. vreau neaparat sa fie Valeo. astept un raspuns, multumesc anticipat

          Comment


          • proiector valeo cu bec 140 lei.
            Ride Like The Wind!

            Comment


            • silviu ai ornamentul acela de sus de la grila ?

              Comment


              • am adus stickerele de ABSplus, 10 lei setul.
                Ride Like The Wind!

                Comment


                • senzori de parcare ai?

                  Comment


                  • cu kiss fm mi-ai adus ?
                    sigpic

                    Comment


                    • Silviu, doresc si eu o serigrafie ceasuri Prestige MPI cu ace la 60 lei daca mai ai disponibila. Multumesc!
                      Va urma mai mult ca sigur si vitrina cu inele de ceasuri Prestige, dar deoacamdata doar serigrafia. Astept raspuns.

                      Comment


                      • silviu pune o poza daca poti cu vitrina prestige ca nu imi dau seama care e si zi-mi si mie daca trebuie dat volanul jos pentru schimbarea serigrafiei + vitrina?
                        Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                        Comment


                        • OFF: Nu trebuie dat jos volanul pentru a schimba serigrafia,trebuie dat jos numa cochilia de sub volan, "cozorocul" acela de la bord si ceasurile trebuie date jos cu tot cu vitrina!Ai grija cand le dai jos sa pui acele in aceeeasi pozitie cum au fost ca altfel risti sa mearga aiurea turometrul sau kilometrajul!
                          sigpic

                          Comment


                          • Salut. Instalatia pentru Oglinzi electrice se poate pune pe Ambiance...? E usor de montat? Cat ma costa instalatia + oglinzile electrice...??
                            Kit heamuri electrice si airbag lasager daca se poate preturi. salut
                            I My Honda !

                            Comment


                            • CYP: uite in link poza cu vitrina de prestige. cum zicea si wizard, nu e nevoie sa dai volanul jos. daca vrei ti-o pot monta eu, nu dureaza mai mult de 10 minute.


                              stefi: instalatia de oglinzi merge si la tine, nu e chiar simplu de instalat, e munca de mai bine de 1.5 ore. instalatia este 70, oglinzi nu am.
                              deasemenea poti pune si geamuri electrice si airbag.
                              Ride Like The Wind!

                              Comment


                              • O sa apelez la un electrician bun, care din fericire imi este si bun prieten. Airbag-ul pasager ce pret are? Imi mai trebuie vre-un accesoriu pentru airbag?
                                I My Honda !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google