[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Distributie

    Am primit coletul cu distributia; astept aku si capul de bara.
    De filtre si kit accesorii sunt ceva sanse??

    Comment


    • silviu

      Nu am primit nici acum coletul Silviu stii ceva de el? Nu a venit instiintare de la posta nici azi... :-(

      Comment


      • mergi la posta si intreaba daca ai colet ca sigur a ajuns dar nu ti-a adus postasul avizul. asa se intampla mai mereu.
        Ride Like The Wind!

        Comment


        • sal silviu
          am si eu o intrebare pe un logan preferance pot sa am computer de bord?
          daca da ce trebuie sa schimb
          ms
          DACIA LOGAN

          Comment


          • pentru computer de bord pe preference ai nevoie de ceasuri cu computer, maneta stergatoare cu buton pentru computer si mai trebuie cablate niste fire.
            Ride Like The Wind!

            Comment


            • Mânere interioare ușă argintii ai?

              dar măciulii ai?
              Last edited by SPQR; 26 February 2009, 15:16. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • batator acoustic ?

                Comment


                • vreau si eu una bucata Mocheta capota portbagaj + braduti

                  Comment


                  • Primit coletul ieri, totul super OK! astept un pic de timp frumos sa le montez.
                    Merci! Recomand.

                    Comment


                    • Salut.
                      Sper ca nu m-ai uitat cu chederele.
                      Multumesc.

                      Salut.
                      Sper ca nu m-ai uitat cu chederele.
                      Multumesc.
                      Last edited by Robert Stefan; 27 February 2009, 09:44. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • sal

                        bran - brasov 18.08.2007 238.jpg măciulie di asta mi-ai trimis?

                        Comment


                        • buna

                          Am primit coletul e totul ok,recomand si celorlalti sa apeleze cu incredere,vanzare usoara in continuare Silviu!

                          Comment


                          • am primit si eu pachetul, dar cum prind mocheta ce mascheaza cricul?

                            Comment


                            • Salutare
                              Te rog daca poti sa ma ajuti cu un set de oglinzi electrice de Prestige sau de MCV, in conditiile in care se pot monta fara probleme in locul celor care le am acum (cele normale electrice).
                              Multumesc.

                              Salutare
                              Te rog daca poti sa ma ajuti cu un set de oglinzi electrice de Prestige sau de MCV, in conditiile in care se pot monta fara probleme in locul celor care le am acum (cele normale electrice).
                              Multumesc.
                              Last edited by FastFurious; 27 February 2009, 20:51. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpicFast&Furious
                              Team CSR
                              Logan Club CLUJ

                              Comment


                              • salut...am si eu o intrebare. cum scot stropitorile de pe capota sa pot pune capitonajul? ca m-am uitat ca prostu` si am incercat sa apas pe clema si nu a iesit.
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google