Vand module DRL (Daytime Running Lights)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut,
    da, se poate
    pe data de 17 imi vine noul transport, mai sunt 6 nerezervate.
    da-mi un mail sau PM cu numele, adresa livrare si un numar d etelefon ca sa te trec pe lista de rezervari, iar in momentul in care le primesc, te contactez.
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • azi am montat drl-ul pe masina, merge perfect Merci Cristi

      Comment


      • sa-l porti sanatos ;)
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • Ciao, vreau si eu un DRL cu mufe H4 pentru Loganul meu. Trimit PM cu datele.

          Comment


          • stoc epuizat, dar incercam sa o rezolvam
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • Am primit si eu DRL-ul ieri, azi l-am montat, merge perfect, mersi domnu Cristi.

              Comment


              • sa-l porti sanatos
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • Indraznesc sa sper ca mai e unl H4 pentru mine?

                  Comment


                  • esti foarte optimist si asta e bine
                    mai am 3 comenzi inaintea ta pe module DRL cu conectica H4. urmatorul transport e prin octombrie/noiembrie candva.
                    daca vrei, lasa-mi u nume, adresa livrare si un numar de telefon ca sa te trec pe lista de rezervari si cand le primesc, te contactez
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • salut!

                      Ai vazut ca nu e rau sa fi optimist?

                      Comment



                      • asa e
                        urmatorul transport imi vine in prima jumatate a lunii noiembrie.
                        pretul pentru modulul H4 este de 78lei, cel doar cu fire 70lei, + taxele postale. 13 lei cu posta romana sau 27lei cu fane curierul
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • salut!

                          Am montat modulul, funcționează conform descrierii! Greu montajul, aproape un min. jumate!
                          Mulțumesc mult și poți sa ma treci cu încă unul pentru tura viitoare.
                          Tot la Marius a ajuns, asa-l cheamă pe fiu-meu!
                          Last edited by wertys_poi; 29 September 2014, 18:51.

                          Comment


                          • nu-i bai, si urmatorul din noiembrie tot la Marius o sa ajunga, asta daca nu-mi comunici un alt nume . nume pe care probabil mi l-ai comunicat deja si eu n-am sesizat
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • vineri imi vin module pe stoc, vreo 50 bucati nerezervate
                              - doar cu fire 70lei
                              - cu conectica H4 78lei
                              la aceste sume se adauga taxele postale, 13 lei cu Posta Romana(livrarea in 3-4 zile) sau Fane Curierul 27lei(livrarea a doua zi)

                              nu mai stiu daca am precizat, din august, la toate modulele s-a scazut voltajul de alimentare a becurilor la 5V
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • In tutorial ai specificat ca voltajul de 6,6 ar fi minimul necesar pentru ca sa nu arate ca niste lumanari farurile.
                                Acum daca a scazut la 5 V cum arata?
                                Ca ma interesa si pe mine un modul H4 cu conectica.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google