-= Servicii Mecanica & Tuning=- Daca Masina Are O Problema Suna !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu mai vopsim...
    garajul este in zona fundeni
    Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

    Comment


    • sal

      Spuneti si mie cat ma costa sa montez lupa in faruri ,pret si cat am garantie .

      Comment


      • 150 ron si cu garantia nu stiu la ce te referi...sa nu se arda becu sau ce?
        Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

        Comment


        • La manopera se refere presupun. Daca ii garantati ca nu ii cade lupa , nu intra apa in far , probleme specifice montajului .

          Comment


          • nu are cum sa cada lupa sau sa intre apa in faruri ... nu facem treaba de mantuiala ...nu cred ca a plecat cineva de la mine sau de la razvan fara sa aibe asistenta in continuare sau sa reclame un defect

            Comment


            • Am apelat la Cosmin zilele trecute la 8 seara, m-a ajutat.

              Recomand baietii !
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • multumim Fane ...ai fost o exceptie la acea ora

                Comment


                • up up up up

                  Comment


                  • Salutare!
                    Am un Logan Laureate, 1.5 DCi. As vrea sa-i schimb uleiul si filtrele; plus alte cateva operatii suplimentare, gen desprafuire tamburi (specifice unei revizii). Cat ma costa? Dati si cu "batul" in carnetul de intretinere? Merci.

                    Comment


                    • pentru revizie consumabile 50 ron , pentru desprafuire si gresat se adauga 50 ron = 100 ron
                      Cu batul dau dar fara nici o stampila ...

                      Comment


                      • Pentru cine intreaba unde este locatia
                        Attached Files

                        Comment


                        • Am avut o problema cu masina,mai exact la roata fata stanga,un troncanit,huruit,cloncanit la viraje stanga,dreapta
                          Am fost in service dacia(AMG) sambata pe 23 pentru o constatare,rezultat caseta de directie si ma costa 30mil una noua
                          Am vb cu Razvan la tel si am ajuns in data de 25 la ei pt constatare,rezultat flanse amortizor
                          Am cumparat 2x kit reparatie flansa amortizor lemforder si in data de 27 am fost sa le schimbe
                          Rezultatul a fost pe masura,zgmotele au disparut,nu mai bate nimic,liniste totala
                          Recomand,baieti de nota 20
                          Dacia Logan Prestige 1.5DCI cu 85 CP Albastru Mineral

                          Comment


                          • Deci morala, nu va aruncati in lac din prima! Aka serviceurile autorizate

                            Comment


                            • multumim marci ... eu cred ca trebuia sa te duci in reprezentanta sa schimbi caseta )

                              Comment


                              • salut.problemele mele ar fi urmatoarele :
                                as dori sa-mi spune-ti un pret pt urmatoarele lucrari
                                schimb ulei + filtru (piesele mele)
                                schimbat lichid frana (piesa mea, lichidul)
                                schimbat discuri frana (discurile de la dv.) disc plin( neventilat)238 .brembo, ferodo...
                                curatat si reglat frana de mana ( eventual un pret pt saboti de frana daca e cazul de schimbat,nu sa umblat niciodata la ei )
                                capetele de bara au garnitura rupta ( au un an de cand le-am schimbat) , eventual un pret pt schimbarea lor si reglajul unghiurilor(piesele de la dv)
                                toata lucrarea ar fi pt luna ianuarie 2014.
                                va multumesc
                                masina e logan 1.4 din 2006 .e varianta cheala( fara abs,servo.)
                                In afara de asta ar mai fi un montaj de senzori de parcare (detin senzorii) dar asta ramane de vazut in functie de buget .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google