Am De Vanzare Peste 200 De Repere De Origine Pt Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am primit capacul pentru rezervorul de lichid de frana dar nu arata a piesa "de origine".

    Comment


    • inainte de a lasa un asemenea mesaj ar fi fost bine sa il compari unul dupa alta masina daca al tau l-ai pierdut banuiesc
      te rog sa pui poza cu ce ai primit si sa rog un coleg sa puna poza cu ce are pe masina

      Comment


      • ulei 0w40?
        la bidon de 1 litru m-ar interesa
        multumesc in avans

        Comment


        • ornamentele acelea negre de la proiectoare le gasesc la tine? Este vorba de ph2...astept raspuns cu un pret
          MY CLA

          Comment


          • o poza cu reperele comandate astazi
            "livrarea" s a facut tot astazi fiind din bucuresti
            Attached Files
            Drive is the game, Logan 1.5 dCI is my way
            www.upgradefaruri.blogspot.com

            Comment


            • Originally posted by planetara View Post
              inainte de a lasa un asemenea mesaj ar fi fost bine sa il compari unul dupa alta masina daca al tau l-ai pierdut banuiesc
              te rog sa pui poza cu ce ai primit si sa rog un coleg sa puna poza cu ce are pe masina
              Nu l-am pierdut...pur si simplu se umezeste capacul. Diferentele sunt: plastic de calitate mai proasta iar sonda de pe capacul original nu este fixa.

              Nu trebuie sa sari in sus asa rapid, era doar o intrebare la care asteptam un raspuns de genul este original sau nu.

              Spor la vanzare.

              Comment


              • salut ma intereseaza dac ai fuzeta completa logan benzina 16 parteadreapta de la pasager
                vopsitorie preturi bune

                Comment


                • faruri ph2 ? la ce pret?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by parpanel View Post
                    Am primit capacul pentru rezervorul de lichid de frana dar nu arata a piesa "de origine".
                    eu vad ca in mesajul asta sunt doar ghilimele nu si semnul intrebarii sau nu cunosc eu semnele de punctuatie.
                    daca nu esti lamurit ca acel capac este de origine te rog sa-l trimiti si suport eu si transportul.

                    Comment


                    • Coloana volan fixa gasesc la tine

                      Comment


                      • Originally posted by planetara View Post
                        eu vad ca in mesajul asta sunt doar ghilimele nu si semnul intrebarii sau nu cunosc eu semnele de punctuatie.
                        daca nu esti lamurit ca acel capac este de origine te rog sa-l trimiti si suport eu si transportul.
                        Isi face treaba bine.
                        Ramane.

                        Comment


                        • salutre ,ma intereseaza oglinda dreapta logan MCV 2007 ,si daca se poate si un pret

                          Comment


                          • Salut. Ti am dat un pm pentru niste etrieri de VAN.

                            Gasesc asa ceva la tine ?

                            Sent from my LG Optimus Net using Forum Runner

                            Comment


                            • salutare ! oglinda (doar sticla incalzita !!! pt logan 1 aia normala si ovala nu ce patratoasa de ph2 sau mcv) la ce bani ar fi ? (ma refer la cea originala cu serigrafie nu aia ncare are lita pe dedesupt) astept raspuns pe PM cu pretul ! aaa si o fulie de alternator (cred ca e cu ambreiaj) pt un megane 1 1,4/16v motor k4jc7 fabricatie iunie 99, e euro 3 (am inteles ca in afara de pisoane si arbore motorul e la fel cu cel de pe loganul 1,6/16v) (am pus pe acel motor motoras pas cu pas, senzor presiune, garnituri, bujii si clapeta de aceleratie cu tot cu senzorul de la clapeta, piese de pe logan motorizarea 1,6 16v) as dori si un pret pt fulie sau poate ne auzim la telefon ! 0765.614.941 ca nu prea stau pe-acasa si intrumai rar pe net !
                              Last edited by geooox; 12 September 2012, 23:07. Reason: adaugare
                              logan 1,5'DCI /85cp.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google