[Vand] Becuri Auto cu LED-uri SMD

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    salut

    1m banda cu 60 leduri 5050 rosii costa 30 lei.
    Bec pentru proiectoare pot aduce Highpower, foarte calitative, garantie 18 luni.
    1.H11 16W CREE la 90 lei buc.
    2.H11 9W CREE la 60 lei buc.
    Daca vrei ceva cu leduri smd pot aduce si asa.

    Pozele sunt informative.
    Attached Files

    Comment


    • #77
      si se poate taia din banda ? sa pot pune in mai multe locuri ?
      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

      Comment


      • #78
        se poate taia din 3 in 3 leduri.

        Comment


        • #79
          Becurile au sosit astazi. Aceeasi calitate si minutios ambalate. Multumesc.

          Comment


          • #80
            Cu placere! Salut!

            Comment


            • #81
              deci cand aduci banda cu leduri rosii da-mi te rog un semn, posibil sa mai vrea si un amic ceva, sa-l intreb...
              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

              Comment


              • #82
                Ok Kubala te anunt.La sfarsitul saptamanii sau inceputul celeilalte saptamani voi da o comanda noua.Astept comenzi pe PM.Salut!

                Comment


                • #83
                  Stoc limitat becuri marsarier.
                  In curand vor fi disponibile si becuri xenon h4 6000k si becuri highpower pentru ceata.
                  Reducere 10% saptamana ce vine la becuri pentru pozitie,nr inmatriculare(T10 9smd 5050).
                  Reducere 30% la smd-uri 5050, 3528, T5 si B8.5d.

                  Comment


                  • #84
                    As vrea sa imi recomanzi niste becuri cu led pentru logan, astfel
                    1. pentru pozitie (sa fie cat mai luminoase)
                    2. pentru proiectoare ceata (dar sa fie eficiente pe timp de ceata)
                    3. pentru frana centrala (cea de la luneta)
                    4. bec marsariere (cat mai luminos)
                    5. pentru plafoniera cu 3 becuri as vrea in locul becurilor cate o placa cu smd-uri ( pentru cel central sa fie cu leduri albastre iar pentru cele laterale unu albastru si unu alb
                    daca nu iti cer prea mult as vrea si poza cu fiecare si pret pentru fiecare
                    "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                    Comment


                    • #85
                      Pentru pozitie am t10 9 smd 5050 la 10 lei buc(poza in postul 41).Pentru proiectoare o sa aduc in comanda ce urmeaza sa o fac si vor fi foarte puternice.Pentru al 3 lea stop si marsarier, am ba15s cu 27 smd la 20 lei buc, sau ba15s cree la 29 lei buc(poze in postul 45).Iar pentru plafoniera am doar pe alb w5w 5 smd 5050 la 7 lei bucata.Albastre pot sa aduc dar sa imi spui pana marti cel tarziu ca sa le includ in comanda.Salut!

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by adrian200 View Post
                        Pentru pozitie am t10 9 smd 5050 la 10 lei buc(poza in postul 41).Pentru proiectoare o sa aduc in comanda ce urmeaza sa o fac si vor fi foarte puternice.Pentru al 3 lea stop si marsarier, am ba15s cu 27 smd la 20 lei buc, sau ba15s cree la 29 lei buc(poze in postul 45).Iar pentru plafoniera am doar pe alb w5w 5 smd 5050 la 7 lei bucata.Albastre pot sa aduc dar sa imi spui pana marti cel tarziu ca sa le includ in comanda.Salut!


                        pai, vreau toate din ce ti-am cerut
                        1. pentru pozitie 2 sau 4 buc - poza nr.1?
                        2. pentru ceata vreau 2 buc dar vreau sa le si vad si pret?
                        3. pentru frana centrala 1 buc ba15s cree ( daca nu se poate face ceva de genul flux panel)
                        4. pentru marsariere 1 buc ba15s cree
                        5. pentru plafoniera as vrea macar la becul central sa fie de gen flux panel (cu numarul de smd-uri adaptat ca sa intre acolo), daca nu se poate la toate. pentru o plafoniera toate cele 3 becuri sa fie albe, iar pentru alta plafoniera vreau ca cel central si cel din stanga sa fie albastru iar pentru stanga sa fie alb. Pret?
                        Attached Files
                        "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                        Comment


                        • #87
                          Da..alea sunt pentru pozitie.Pentru ceata ai aici o poza informativa.Pretul la ele maine.Inca negociez cu furnizorul sa mai reduca pretul.Din pacate nu mai am in stoc supefluxuri.Dureaza cel putin o saptamana sa le primesc dupa ce fac comanda.

                          Comment


                          • #88
                            nu-i problema astept

                            doar sa stiu pretul si as vrea sa le si vad cu arata, inainte
                            Last edited by Moonshadow; 18 November 2012, 23:57. Reason: Automerged Doublepost
                            "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                            Comment


                            • #89
                              Ok! maine o sa dau comanda de superfluxuri.Pretul si poze maine.Stopul central care a fost modificat nu era al meu.Salut

                              Comment


                              • #90
                                bine, astept un semn de la tine
                                "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google