[Vand] Module Electronice Pentru Gama Auto

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by free_fiber View Post
    NOL, comanda de ridicare de leagă la UCH (Unitate Control Habitaclu).
    Salut, poti detalia un pic? Multumesc.
    Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

    Comment


    • #92
      adica daca ai geamul dat jos la inchiderea masini se inchid si geamurile

      Comment


      • #93
        Multumesc pentru raspuns. Eu vreau sa stiu unde la UCH se leaga firul. Numai bine.
        Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

        Comment


        • #94
          La achizitionarea modulului o sa primesti toate detaliile referitoare la montare

          Comment


          • #95
            Salut. Ma intereseaza un modul one touch pt semnalizare. Azi si maine sunt in Bucuresti. Nu am net mereu la dispozitie. Iti dau PM cu nr.meu si poate ma suni tu. Sau bip si sun eu. ms

            Comment


            • #96
              gl_mmm, ai PM. Defapt am si discutat la telefon

              Comment


              • #97
                Am achizitionat doua module one touch. Unul mi-a si fost montat pe masina in cateva minute, de catre colegul free_fiber. Multumesc! Merge brici si in traficul din Bucuresti este super util.
                Sunt multumit si ca atare, RECOMAND. Respect!

                Comment


                • #98
                  salut!am o intrebare legata de modulul FMH..la acest modul se poate conecta un senzor de lumina ?ideea e ca acesta sa functioneze doar atunci cand lumina este scazuta si nu tot timpul.daca se poate face m-ar interesa un pret.stima.

                  Comment


                  • #99
                    Jordy_75, nu se poate conecta un senzor de lumina la modulul FMH, nu a fost gandit in acest sens.

                    Comment


                    • se poate niste instructiuni de montaj sa vad daca se poate monta si pe alte masini ma refer la day light

                      Comment


                      • Xman62, iti trimit pe PM manualul de instalare.

                        Comment


                        • Mai ai module de semnalizare one touch? As vrea sa mai cumpar unul.
                          PM sau tel, pls.
                          ms

                          Comment


                          • Am lansat o noua versiune a modulului de semnalizare "One-Touch". Noua versiune are urmatoarele imbunatatiri:
                            - dimensiuni si mai reduse decat prima versiune;
                            - functie de anulare a comenzii de semnalizare printr-o comanda data in aceeasi directie;
                            - posibilitate de activare / dezactivare a acestei noi functii.

                            Pretul noii versiuni: 80ron
                            Attached Files

                            Comment


                            • daca poti sa te interesezi de FMH pentru megane... s-ar putea sa vina baiatu' la buc maine si il anunt daca poti sa ii pui...
                              Casa moara fetilii!

                              Comment


                              • Gius, o sa ma uit si pe manualul de Megane. In principiu ar trebui sa mearga, modulul FMH fiind universal...
                                Asa cum am vorbit si la telefon, deocamdata sunt plecat din Bucuresti, ma intorc Sambata.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google