Imbunatatiri Logan Aproape Orice Inclusiv Antifonare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    buza cauciuc spoiler fata logan 1 ph2 aveti la vanzare?ma intereseaza si ridicarea geamurilor la inchiderea din telecomanda,activare alarma interna..multumesc

    Comment


    • #47
      Pentru acest serviciu "-AVERTIZARE SONORA LA PLECARE DE PE LOC PENTRU CENTURA NEPUSA" - pretul de 15 lei include absolut tot ? Si manopera si eventualele piese ?

      L.E. Am citit ca de fapt nici nu conteaza daca ai sau nu centura pusa, ca masina tot va face acea avertizare sonora cateva secunde de la plecare ? Pe mine ma intereseaza sa fie acea avertizare doar daca nu am centura pusa, altfel, nu ii vad rostul Poti confirma daca am citit bine ?
      Last edited by blanarucristi; 12 June 2015, 13:05.
      Logan Ambition 1.6 8V

      Comment


      • #48
        intre 5 si 10 decembrie e posibil sa ajung pina linga tine,poate i.mi rezolvi si mie cheia de contact luata de la tine,in galati nu poate nimeni,nici la apan,am sa te sun cu o saptamina inainte

        Comment


        • #49
          Am fost acum 3 zile,era 4 dimineata,nu am mai asteptat sa se lumineze,peste vre.o doua luni ajung iar cu cineva sa ia un duster,are comanda si am sa fac tot posibilul sa ma gasesc cu tine sa.mi rezolvi cheia. Cosmin,daca ajungi pe linga Galati intre timp,contactezama te rog

          Comment


          • #50
            salut cheie pt.duster ph1 .estw?
            Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

            Comment


            • #51
              valabil....
              Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
              Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
              Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

              Comment


              • #52
                Salut. Pentru Logan 2008, activarea computerului bord poate sa includa si consumul instantaneu? Sau este vreo posibilitate pentru asta?

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google