[Vand] Stickere Auto Si Personalizate, Folie Stopuri / Faruri Si Autocolant Auto

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    salutare, folie portocalie mata sau ceva gen carbon ai, si la ce pret?
    merci fain

    Comment


    • #47
      Folia portocaliu mat este disponibila. Momentan nu am carbon de orice fel...
      e-mail: office@stickere.info

      Comment


      • #48
        ai cumva si ceva autocolant reflectorizant?

        Comment


        • #49
          Da, am si autocolant reflectorizant. Cel folosit ptr stickerul lui Cristi Streulea.

          Ai nevoie de stickere sau doar de autocolant?
          e-mail: office@stickere.info

          Comment


          • #50
            Ciao,
            te rog un pet pentru urmatoarele:
            - la stiker dacia si logan dimensiuni ~ 8 x 30cm pe alb, 2 bucati din fiecare
            - dungi logan cup, negru mat, 1 set
            Attached Files

            Comment


            • #51
              Peste 1000 de stickere in catalogul nostru www.stickermag.ro

              Pentru stickere personalizate va rugam sa lasati poza aici.

              Din cauza volumului mare de lucru nu putem sa raspundem zilnic la mesajele private sau pe forum. Daca aveti nevoie de informatii sau lasati un mesaj si doriti sa va raspundem mai repede, va rugam sa apelati numerele de telefon prezente pe www.stickermag.ro

              0786-225.936
              e-mail: office@stickere.info

              Comment


              • #52
                Veti face asa ceva si pentru logan 2?

                Stickere auto moto la comanda. Cel mai mare catalog online de stickere. Procesam la comanda orice model.


                am inteles ca nu se potrivesc cele de la logan 1

                Comment


                • #53
                  Nu se potrivesc cele de pe Logan 1. Avem deja in lucru pentru Logan 2 dar mai trebuie sa facem cateva teste inainte de a le comercializa.
                  e-mail: office@stickere.info

                  Comment


                  • #54
                    salutare, ati reusit sa faceti protectii pentru logan 2, pentru aripile de pe spate?
                    merci fain

                    Comment


                    • #55
                      Buna dimineata. Avem nevoie de un sablon. Vad ca esti din Bucuresti. Vino pana la sediul nostru sa masuram pentru a da cotele la vectorizat iar cand sunt gata, le ai gratuit!
                      e-mail: office@stickere.info

                      Comment


                      • #56
                        Salutare, pot sa vin maine29.07.2014 pe la ora 7, ar fi ok atunci, revin cu un telefon maine si vorbim daca e ok sau nu pt voi, marci fain

                        Sent from my GT-P3100 using Forum Runner

                        7 seara, nu dimineata, 19, asta ca sa nu se inteleaga altceva

                        Sent from my GT-P3100 using Forum Runner
                        Last edited by NadgobSuiram; 29 July 2014, 00:34. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #57
                          Este ok, te asteptam.
                          e-mail: office@stickere.info

                          Comment


                          • #58
                            Va rog sa anuntati cand veti avea protectiile pentru logan 2(daca merge colegul sa luati masurile). Sunt si eu interesat.

                            Comment


                            • #59
                              Salut, vreau si ei cateva stikere, dupa cum urmeaza!!

                              Vreau sa-mi lipesc pe cadrul bicicletei un stiker cu cuvantul "S-WORKS" cu caracterele din poza atasata.Imi poti face ori stikerul dintr-o bucata ori literele.
                              Ca idee, am nevoie de 2 stikere(2 seturi de litere)
                              Stkerul am nevoie sa aiba 30 cm lungime si 5 inaltime si sa fie cu caractere de culoare alba
                              Vezi poza 1

                              Mai am nevoie de2 stikere cu SPECIALIZED - ,dimensiuni 16cm lungime 1cm inaltime! Vezi poza 2

                              2 stikere pt embleme fata/spate cu stikerul din poza3

                              Astept un raspuns cu pretul si daca mai ai nevoie de alte detalii! O zi buna
                              Attached Files
                              Tinc fest !!

                              Comment


                              • #60
                                Salut, mai raspunde cineva aici?
                                Tinc fest !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google