Donez Rulment De Presiune Si Disc Ambreaj

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Donez Rulment De Presiune Si Disc Ambreaj

    lasati pt cei care chiar au nevoie de ele si nu prea au bani sa le cumpere, sunt originale de pe masina rulate 40 000 km placa de presiune mi-a cazut si am schimbat tot chitul pacat de ele ca sunt fff bune nu are joc rulmentu placa arata ca noua rulmentul e cam murdat dar o sa il curat.

  • #2
    In sfarsit ,un gest laudabil ,bravo @opreamarian85 ,apreciez gestul tau ,am vazut pe aici pe forum pe uni care vand tapiteri scoase de pe masini si multe alte porcarii care nu merita vandute ,ba dimpotriva donate ,aici este si vina administratorului sitelui ca accepta sa se asocieze cu asemenea anunturi de tip TALCIOC !

    Comment


    • #3
      Stiu ce inseamna sa nu ai bani! masina mananca bani cat un copil si romanul nu prea isi permite sa tina o masina decat cu sacrificii, eu am facut sacrificii cat am dat 7 milioane de am schimbat kitul si nu vreau sa faca si altii pt un rulment sau un disc
      Last edited by 77sky; 18 May 2014, 17:30.

      Comment


      • #4
        Respect !!!
        Last edited by 77sky; 18 May 2014, 17:29.

        Comment


        • #5
          Daca se potriveste pe motorul de 1.6 MPI il vreau eu, masina are deja 105.000km si da semne de oboseala.

          Comment


          • #6
            Daca sunt de 1.4 mpi, le-as dori eu. Multumesc.

            Comment


            • #7
              Iti trebuie sigur sau le vrei sa le ai acolo preventiv? Da sunt de 1.4 Mpi contacteaza-ma opreamarian85@yahoo.com
              Last edited by 77sky; 18 May 2014, 17:28.

              Comment


              • #8
                Respect domnul OpreaMarian,rari oameni ca dvs.
                Prea multii prostii pentru o tara asa mica

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google