Lumini bord, plafoniera, folii personalizate pt. Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc pentru lucare. Si o poza
    Attached Files

    Comment


    • salutare soran & dsign..cat ma costa sa imi modificati folia ca in ultimul post? (male_valy)
      ma gandesc ca as putea sa o trimit prin posta la voi
      precizez ca am folie de prestige si lumina alba cu acele rosii..numai bine
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • salut baietii.vreau sa va intreb prin judetul cluj sau tg.-mures nu aveti colaboratori sau deschis ceva ca si eu am de gand sa-mi schimb luminile la bord.de preferabil alb spre albastrui cu rosu?
        Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

        Comment


        • @ioon :Folia nu se modifica, este alta, vezi post #171...

          Comment


          • ahh..merci detail....imi cer scuze de post si imi cer scuze ca nu m-am uitat mai in urma ..sorry
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • Nu avem colaboratori ca sa putem garanta ceea ce facem si sa fim siguri ca se realizeaza la standardele noastre cu led-uri de calitate. Va costa vreo 200 ron cu tot cu transport dus-intors din tara sa trimiteti ceasurile de bord de Logan sa le schimbam luminile, sa inlocuim folia si sa trimitem inapoi! Voi doar trebuie sa va demontati ceasurile (este relativ usor) si sa chemati fan curierul sa va ia pachetul de acasa. De rest ne ocupam noi!
              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

              Comment


              • soran, saptamana viitoare is la bucuresti cateva zile, te sun sa-mi montati si mie folia aia, la mioveni nu a mai adus-o dsign
                Life is short...play more!
                http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                Comment


                • pacat baieti.asta lasa ca poate poate vara asta am drum spre bucuresti si va voi contacta.vedem;)
                  Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                  Comment


                  • In Bucuresti va ajutam cu placere, doar sa ne anuntati din timp ca sa nu fim ocupati cu altceva!
                    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                    Comment


                    • sal
                      cat costa schimbarea luminii la bord cu tot cu panoul central (albastru cu ace rosii)
                      stima!
                      DACIA LOGAN

                      Comment


                      • scrie mai la deal in topic

                        Pentru versiunile cu geamuri electrice doar in fata, 200 lei

                        Pentru versiunile cu geamuri electrice si in spate, mai pui 20 lei

                        Lucrarea are garantie pe viata.
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Serigrafii (cadrane) albe in stoc de Prestige cat si cu design unicat. Preturi de criza! Va asteptam la atelier!
                          0723.823.679 pentru programari!
                          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                          Comment


                          • niste poze?
                            sigpic

                            Comment


                            • Te-ai gandit sa te uiti un pic prin topic sau aici: http://www.zexstar.com/Zexstar-Tunin...%20tuning.html
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • montate aseara...se vede superb, e bestial, adica imi place cum arata si cu lumina stinsa si cu lumina aprinsa, numa o buba am, motorasul de la turometru la remontare si-a dat duhu, acum is fara turometru
                                oricum, is multumit, si as avea o sugestie pentru voi, faceti-o un pic mai subtire, o idee doar, ca acele incep sa frece un pic langa locul lor de prindere ( daca se poate face )
                                Life is short...play more!
                                http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google