Lumini bord, plafoniera, folii personalizate pt. Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • turometrul pentru poza 3 este normal?sau sa modificat si el?si pretul este 70 ron?

    Comment


    • multam soran pt leduri..o sa mai dau pe sapt viit inca o comanda
      low....&.....slow

      Comment


      • @alexutu - Multumim si noi pentru comenzi, sa le folosesti sanatos!

        @danni - este modificat Scrie Logan, este alt design, pretul pentru folie este de 70 ron.
        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

        Comment


        • salut
          soran doresc si eu sa imi schimb bec-urile la numar si pozitii de pe masina. doresc sa pun leduri.
          ce imi recomanzi ? as dori ceva alb.
          cat ma costa ?

          multumesc si sry de deranj
          Last edited by sKyb0y; 17 January 2010, 02:04. Reason: Automerged Doublepost
          From Miami 2 Ibiza
          Voucher
          http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

          Comment


          • 2 seturi de W5W alb rece te costa 70 lei, asiguram montajul gratuit. Iei legatura cu Soran pe mesagerie privata
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • salut dsing.
              am incercat sa ii dau pm dar: Soran has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.

              o intrebare cadranul din poza 4 este doar folia de prestige sau cu tot cu vitrina ? multumesc
              From Miami 2 Ibiza
              Voucher
              http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

              Comment


              • Salut! Iti raspund eu! (intre timp am rezolvat si problema cu casuta de mesaje).

                In poza este folia de Prestige si cu masca de plastic de la Logan Prestige. Atat folia cat si masca se pot achizitiona de la noi. Masca de plastic cu inele cromate insa mai am doar una si ulterior nu stiu daca o sa mai achizitionez asa ca daca vreti doar respectivul reper va trebui sa va orientati catre alti colegi forumisti care comercializeaza asa ceva, eu pot ulterior sa va ajut doar cu montajul.
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment


                • Cu tot cu vitrina...
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • sall ma poate ajuta si pe mine cineva sa imi zica unde gasesc si cat costa acea folie alba (serigrafe) din bordul pus la inceputul topicului? imi place foarte mult eu am luminile schimbate da vreau folie deaia alba?

                    ma intereseaza si pe mine pretul la folia(serigrafele) alba din poza numarul 5 cea cu alb in zona ceasurilor si a martorilor luminosi un pret ceva ? ast raspuns multumesc anticipat
                    Last edited by Bogdanel2009; 20 January 2010, 01:28. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • 50 Ron te costa. Ma suni la 0723.823.679
                      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                      Comment


                      • ceasuri ca in poza 3 cele cu 30 50 70 aveti vreo poza facuta pe zi,cu becurile neaprinse ,ma intereseaza cum arata pe zi......pentru un montaj ca acesta plus leduri albastre cat ar costa? .....vindeti si leduri pentru ceasuri?

                        Comment


                        • salut mai ai folia din poza 5,ma intereseaza si pe mine.
                          Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                          Comment


                          • @danni - Nu am momentan o poza, insa arata cam ca in ce am atasat acum cu mentiunea ca albastrul care se vede in poza turquise este defapt nuanta scrisului zexstar. Scrisul zexstar nu apare pe cadrane!


                            @am toate foliile mai putin originale de Prestige benzina (am doar pt. diesel momentan.

                            Exista 3 tipuri de folii:

                            Folia 1 model zexstar alb
                            Folia 2 model zexstar negru (mat sau lucios)
                            Folia 3 model Prestige (folie originala) de diesel sau benzina.

                            E mai greu sa caut poze sa vad cum cum le-ati numerotat - ne incurcam
                            Attached Files
                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • Vremea nu ne-a speriat, ieri s-au lucrat doua Logane in atelier unde initial erau -15 grade , va asteptam deci in continuare la luminite!
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • vreau si eu ceva pt plafoniera mai puternic decat cele stock ....astept raspuns
                                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google