Lumini bord, plafoniera, folii personalizate pt. Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca vrei pe alb de la 35 ron in sus ai solutii mai puternice, mai economice si mai aspectuase decat ce a pus fabrica, la 45 ron filmezi si daca vrei sa investesti si mai mult te bronzezi!
    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

    Comment


    • as vrea si eu leduri la pozitii, plafoniera, numar. ce optiuni imi oferi si la ce preturi.
      ms.

      PS ceva pe albastru
      Last edited by 24MAP; 26 January 2010, 17:41.

      Comment


      • Tot ce ai enumerat vrei albastru? In general mie mi-e greu sa va spun ce se poate face ca pot insira nenumarate randuri cu ce se poate face. Voi trebuie sa ziceti vreau mai ieftin sau vreau mai multa lumina si mai spectaculos. Oricum si cele mai ieftine variante sunt mai puternice decat ce a pus fabrica.

        In principiu pentru albastru ce ai enumerat este asa:

        Lampa numar 17 ron
        Plafoniera depinde cu cate compartimente este 17-35-50 ron LED-uri de putere albastru royal si sursa mergem deja spre 100 ron.
        Pozitii 35 ron/set alb rece, alb neutru sau albastru.

        Imi dai pe PM adresa numar de tlefon, numele si varianta de livrare Fan courier sau Prioripost, impreuna cu lista de produse dorite!
        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

        Comment


        • sall Soran vreau si eu folie alba de prestige cu acele rosi bordul deja il am modificat dar vreau sa intreb nu va fi problema cu zona de la turometru rosie de la 5500 rpm la 7000 rpm? cum se va vedea oare ca eu acuma am ceasurile albastre si acele rosi? ast raspuns ms

          Originally posted by Soran View Post
          Din nou pe stoc cadrane bord unicate marca Zexstar. Cadranele sunt albe seamana cu cele de Prestige numai ca au alt design la gradatii. Sunt disponibile numai impreuna cu modficarea luminilor de bord. In caz ca masina este deja modificata in materie de lumini de bord, folia se poate monta. Pretul foliei este de 60 ron daca se executa si lucrarile de modificare ale bordului.
          sall Soran ma intereseaza folia asta alba din poza dar problema este ca nu sunt din bucuresti sunt din petrosani judetul hunedoara daca poti sa ma ajuti ast raspuns vreau exact ca aceea de pe loganul MS-41-NZN multumesc
          Last edited by Bogdanel2009; 27 January 2010, 23:52. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Bordul tau e modificat de noi? Mi-e greu sa iti spun fara sa vad masina ce si cum. Folia ti-o pot trimite prin curier dar nu stiu daca o sa nimeresti sa faci ce trebuie acolo ca trebuie luminata intr-un anume fel. Nu stiu care e Loganul cu NZN...imi trec aproape 2 Logane zilnic prin mana deci mi-e destul de greu sa reperez dupa numarul de inmatriculare.
            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

            Comment


            • salut soran. modelul de serigrafie de la postul 263 se gaseste doar pe albastru? daca ai si pe alb ce e cu albastru la serigrafia aia astept un pm de la tine cu raspuns si pret. multumesc anticipat.

              Comment


              • As vrea si eu te rog,urmatoarele piese daca se poate:serigrafiere alba+ace rosii(prestige),vitrina inele cromate si maneta comanda c.b.Un pret cu taxe cu tot. multumesc!

                Comment


                • @dany_av Modelele respective exista doar pe albastru.
                  @valyta ai PM
                  Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                  Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                  Comment


                  • si eu doresc serigrafie alba + ace prestige. astept pm unde sa vin sa le ridic
                    From Miami 2 Ibiza
                    Voucher
                    http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                    Comment


                    • Salut Soran

                      Vreau si eu o folie de ceasuri Logan(folia 2 pe fond negru mat),daca ai putea sa pui si x1000 si km/h unde scrie logan si eventual martorul STOP inte ceata si proiectoare.

                      Ma intereseaza daca poti sa-mi realizezi si folia de la climatizare sa fie cu albasru tot , zona cald ,rece(rosu ,albastru).

                      Comment


                      • Imi dati comenzle pe PM cu adresa, telefon si optiunea de livrare Fan Courier sau Prioripost.
                        Cadrane nu trimit insa prin Prioripost ca nu am incredere ca ajung intregi acele, deci doar Fan Courier.
                        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                        Comment


                        • si pt bucuresti ?
                          From Miami 2 Ibiza
                          Voucher
                          http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                          Comment


                          • In Bucuresti ne intalnim si ti le dam/montam personal eu sau colegul meu.
                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • deci te contactez telefonic sau imi lasati adresa aici ?
                              From Miami 2 Ibiza
                              Voucher
                              http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                              Comment


                              • Ma suni, imi zici ce cadran ai nevoie si stabilim unde si cum ne vedem!

                                Din nou in stoc disponibile pentru montaj cadrane originale de Logan Prestige/Sandero. Restul cadranelor facute de noi si ele deasemenea in stoc la preturi avantajoase. 0723.823.679 pentru programari.
                                Last edited by Soran; 7 February 2010, 11:50. Reason: Automerged Doublepost
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google