Lumini bord, plafoniera, folii personalizate pt. Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sal. ma intereseaza si pe mine schimbarea luminii la bord,doar cesurile.dc poti spune-mi un pret si varinta de culori.sunt din buc.mersi

    sal.ma intereseaza schimbarea luminii la bord,doar ceasurile.dc poti sa-mi spui un pret si variantele de culori,sunt din buc.mersi
    Last edited by daniel_mina83; 8 February 2010, 11:28. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Ai PM cu detaliile pentru ceasurile de bord. 0723.823.679 pentru programari si 0725524207 pentru alte detalii.
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • salut

        salut soran,poti sa-mi spui te rog cat ma costa sa-mi schimbi ledurile de la casetofon(culoarea rosie,la fel cu cele de la consola care tot voi mi le-ati schimbat),este cel din fabrica care are cd.multumesc.

        Comment


        • Este cel cu fata detasabila sau fara? Daca este cu fata detasabila nu se pot schimba in conditii de fiabilitate ulterioara!
          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

          Comment


          • Vreau si eu un raspuns de la cineva care are sau stie.Am la masina folie neagra la bord si leduri rosii si albastre am leduri rosii la turometru de la 6000 la 7000 si la acolo unde scrie *1000 si km/h restu e albastre si a cam patruns albastru ala pe rosu ca pe spatele foliei am dat cu marcar.Intrebarea este daca cumpar folie dinaceia alba mai trabuie sa dau cu marcarul pe spate sau la mine unde are leduri se vede ce culori am in zonele respective

            Comment


            • Pe topicul asta se pune problema daca facem treaba profesional sau nu De "marcare" se discuta la aria de papetarie )
              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

              Comment


              • spunemi si mie un pret pentru:schimbat leduri albastru si folia albastra cu 50 70 la kilometraj, pe care o aveti la vanzare...

                Comment


                • Danni ai PM! Acum vad ca esti din Pitesti, daca sti sa iti demontezi bordul il trimiti, il lucram si il trimitem inapoi.
                  Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                  Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                  Comment


                  • Becuri mai puternice pe frana (dublufilament) ai ? faci ?
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • Becuri nu, LED-uri poate pe viitor. Avem in teste niste modele ca sa ne convingem ca sunt ce trebuie. Daca totul e bine o sa fie disponibile in curand.
                      Attached Files
                      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                      Comment


                      • Salut

                        Am primit folia de ceasuri,foarte multumit...am montato si se vede super bine,ceva cu totu deosebit.
                        Toata stima din partea mea pentru echipa care a lucrat la realizarea ei,sper pe viitor sa realizati si alte modele
                        Mai ai pe stoc negru mat,astept raspuns... vrea un prieten.
                        (dar te rog mult s-o verifici atent sa nu aiba stratul negru nedecupat tot la ceasuri,eu am avut putin la turomeru la prima gradatie(dar am dezlipit-o eu incet).
                        Mersi mult.
                        Attached Files

                        Comment


                        • Originally posted by Soran View Post
                          Becuri nu, LED-uri poate pe viitor. Avem in teste niste modele ca sa ne convingem ca sunt ce trebuie. Daca totul e bine o sa fie disponibile in curand.
                          astept eventual o poza cu un bec standard intr-un stop si cu ledul in celalalt..sa vedem diferenta.
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • @Prestige 2008 - Mai am folii - imi dai pe PM detalii unde sa livrez! Sa inteleg ca era o zona decupata, dar in care mai era folia neagra sau cum? Eu ma uit destul de atent, mai ales cand trimit prin curier insa probabil ca mi-a scapat. De acum o sa pun si lumina in spate cand le verific. Cum ai luminat acolo cu alb? Ca acele trebuiau sa se vada un rosu mai intens, iar albastrul mai inchis (asa le gandisem noi)

                            @mumus - momentan nu sunt de vanzare deci este irelevanta poza. Testul oricum se face in laborator nu pe masina. Ulterior o sa fie montate si pe masina si eventual atunci voi face poze.
                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • Salut

                              Da exact,era zona dec upata in care era folie neagra,referitor la leduri eu aveam folie de Prestige iar la turometru aveam leduri combinate (albaste si albe)sa se vada jona rosie fara separatie sub folie.
                              Se vedea albastru inchis,albastru mai deschis,apoi rosu.(la ledu dreapta SMD aveam si 2 albe puse in paralel cu el).
                              Si la turometru si vitezometru se pot pune cate 4 leduri in loc de 2,puse in paralel cate doua 9unu langa altu).
                              Asa am gandit eu cand mi-am modificat bordu,fara sa fac zona de separatie(este mai complicat).
                              folia primita de la tine am schimbato cu cea veche.dat iluminarea a ramas aceias.
                              In legatura cu folia,cum primesc confirmarea de la prieten iti trimit PM.

                              O zi buna si spor la vanzare.

                              Comment


                              • Prestige: dar displayul cum ai facut sa nu se aprinda odata cu ceasurile?cumva folia respectiva vine cu controler al intensitatii luminii?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google