Lumini bord, plafoniera, folii personalizate pt. Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aprinzi doar pozitiile, si display-ul nu se aprinde E simplu!

    Incepand de azi nu mai sunt disponibil la adresa din contactul de pe site-ul Zexstar.
    PM, email la soran244@yahoo.com sau telefon la 0723.823.679
    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

    Comment


    • Mersi pentru raspuns SORAN,in legatura cu serigrafia... colegu s-a razgandit,o mare neseriozitate din partea lui,imi cer scuze dar mai intalnim si astfel de oameni.sper ca la intalnirea de dumineca sa apara noi doritorii.

      Comment


      • Nu e nici o problema, eu am parte cel putin odata pe saptamana de astfel de cazuri Mai rau e cand fac programari la atelier si stam asa si ii asteptam si pierdem vremea iar ei nu mai zic nimic.

        Fiind mai cald afara astept doritorii de lucrari de bord la atelier. La cerere se pot executa si lumini pentru bord Logan cu variator de intensitate pentru cifre si posibilitatea de a ramane aprinse numai limbile.
        0723.823.679 pentru programari.
        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

        Comment


        • salut as avea si eu nevoie de o serigrafie pt panoul de ventilatie ma poate ajuta cineva si la ce pret???
          [B][COLOR="Red"]LOGAN CLUB BRASOV

          Comment


          • Din nefericire, nu avem asa ceva si nici n-am reusit inca sa facem. Candavem, o sa dam de stire aici.
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by dsign View Post
              se poate, bineinteles. Pt pret, PM la Soran


              La multi ani!
              sall sunt nou si am vazut cateva modele de folii personalizate pentru ceasuri si vreau sa zic ca imi plac la nebunie mai ales modelul alb complect si in zona martorilor(benzina,ulei,baterie,etc) as dori si eu o folie dinaceea am luminile schimbate complect atasez si o poza sunt curios cum ar arata cu folie alba am vazut ceva cam la fel pe acel logan albastru NZN ms astept raspuns
              Attached Files

              Comment


              • 50 ron costa aceea folie ( e oferta ) Ai detalii in PM!
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment


                • la ce pret este tipul acesta de folie?
                  Attached Files

                  sigpic

                  Comment


                  • Salut!!

                    Ma intereseaza si pe mine pretul pentru schimbarea luminii din bord(nu ma refer la consola centrale ci doar la turometru,vitezometru si displayul CB-ului).Sunt din Buc.

                    Multumesc!

                    Comment


                    • Originally posted by Soran View Post
                      50 ron costa aceea folie ( e oferta ) Ai detalii in PM!
                      sall soran asa ceva vreau iti atasez o poza daca ma poti ajuta iti las un pm cu nr meu de tel si adresa mea si ast cu nerabdare sa intru in posesia ei
                      Attached Files
                      Last edited by Bogdan_Petre; 26 February 2010, 00:00.

                      Comment


                      • Am asa ceva pretul fara montaj este de 50 ron. Se trimite prin fan courier!
                        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                        Comment


                        • cat ma costa sa imi faceti si mie o a 2 a plafoniera culoare alba super luminoasa (prima tot la voi am facut-o )? este cea cu un singur buton si vreau sa o pun in spate! se poate sa o trimit la voi prin posta si voi sa o trimiteti inapoi tot cu posta?
                          as mai vrea si niste becuri ptr portbagaj sau sa trimit tot la voi luminatorul ala? si ceva ptr numar! eventual daca aveti si ceva ptr pozitii spate!
                          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                          Comment


                          • Soran ma intereseaza si pe mine un bord pentru masina mea. Daca se poate sa aiba folie de asta cum este in postarile de mai sus. Singura problema este ca vreau acelasi numar de KM. Se poate sa imi trimiti un bord cu folie ace si tot ce tine de culorile alea modificate chiar si cu vitrina doar sa il montez?
                            Am varianta laureat 2005. Te rog daca se poate sa imi dai un PM cu un raspuns concret.
                            1.2 TSI

                            Comment


                            • @lucialina - Plafoniera trebuie sa o trimiti daca vrei una dintre variantele mai puternice incepand de la 35 ron.
                              Pentru numar iti trimit un LED special de 17 Ron care doar il infigi acolo.
                              La portbagaj depinde de ce bec ai sofit sau W5W (au fost echipari diferite). Exista variante pentru amandoua. Daca vrei ceva mai puternic iti trimit niste baghete LED dar va trebui sa mesteresti putin sa le alimentezi.

                              @irinel - De ce vrei un bord nou si nu il trimiti pe actualul pentru a il modifica? Eu pot sa iti trimit dar am nevoie de un avans pentru bord. Acesta se programeaza cu cati km vrei daca tii neaparat sa ti-l trimitem noi si sa nu il modificam pe al tau.
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • cat este total
                                1.2 TSI

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google