Lumini bord, plafoniera, folii personalizate pt. Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • astept un raspuns de la voi!

    Comment


    • AI PM! Pentru portofoliu aici: www.zexstartuning.ro sau http://www.daciashop.ro/led-tuning.html
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • Cateva foto cu un bord rosu complet care se vede in halou foarte interesant.
        Attached Files
        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

        Comment


        • Va salut! Am vb cu dsign daca nu ma insel si am stabilit sa vin maine(luni) la voi sa imi faceti si mie mai multe chestii la logan. Se poate face un pret mai bun daca fac asa : schimbare leduri ceasuri si consola,serigrafie prestige si iluminat picioare sofer si pasager dreapta fata... ? La serigrafie dati si cercurile din jurul ceasurilor cu linie argintie sau este doar serigrafia propriuzisa?Am vazut ca unii vand mai ieftin serigrafia.Cea pe care o vindeti voi e de calitate mai buna sau pretul e putin mai mare pt ca o montati voi cand imi schimb ledurile ? Va multumesc !
          Pasionat auto & gadgets

          Comment


          • Asa cum am discutat la telefon, membrii acestui forum au anumite reduceri de preturi si promotii la toate serviciile si produsele oferite de noi.

            Asadar, avem in desfasurare promotia -50 lei la orice lucrare completa pentru Logan (la Logan faza 1 scadem de la 200 la 150 lei, iar la faza2 scadem de la 250 la 200 lei)

            Restul preturilor le discutam la fata locului, in functie de dorintele tale , de posibilitatile nostre si de timpul si materialele consumate.


            Serigrafia tip Prestige este cea originala, de fabrica, deci nu are mai multe calitati. Se monteaza impreuna cu setul de ace indicatoare specifice. Pretul acestei serigrafii este cel pe carespui ca-l cunosti din alte surse, la care se adauga livrarea si montajul. (daca iti cumperi serigrafia din alta parte, vei economisi un maxim de 5 lei, pe care eu oricum ii recuperezi impreuna cu cealata oferta)

            Inelele aluminizate se vand separat, montate pe o vitrina noua de bord. Nu exista ca reper separat si nu se vand impreuna cu serigrafia.


            Cu riscul de a repeta, la fata locului se mai discuta aspectele financiare in functie de pretentiile clientului.
            Nu am uitat nici de discountul generos pe care ti l-am oferit pentru Megane.


            Am rugamintea sa nu transformam acest topic in piata sau targ si sa purtam aceste discutii in mesageria privata sau pe mess, nu avem secrete fata de nimeni, insa doresc ca topicul sa ramana curat.


            Multumim ca ne-ai apelat si te asteptam cu drag la atelier.
            Last edited by dsign; 25 October 2010, 11:21.
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Mi-au facut baietii si mie bordul,consola si pus serigrafie prestige.Arata foarte bine.Se schimba total aspectul.Multumesc dsign !
              Pasionat auto & gadgets

              Comment


              • In continuare mentinem preturile si va oferim lucrari de calitate cu LED-uri Nichia si Osram importate direct de la fabricant. Clase de sortare specifice pentru industria auto.

                Programari la: 0723.823.679 sau 0725.524.207
                Attached Files
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment


                • mi-am cumparat un set de faruri cu angeleyes de la streetstorm,dar imi trebuiesc 8 leduri,stiti voi de care am nevoie?5 mm sau 3mm?vreau din cele mai bune,sa nu se arda in cateva saptamani...vreau culoarea alb xenon,adica nici albastru,nici galben!ma puteti ajuta?
                  http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                  Comment


                  • Alb "xenon" e un alb rece. Credca iti trebuie de 3mm . Pot fi foarte bune ledurile daca nu ai o sursa ca lumea si instalatia de xenon iti da niste perturbatii cu niste varfuri de tensiune induse in instalatia electrica distrugi ledurile.
                    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                    Comment


                    • oke,atunci imi trimiti te rog 10 leduri alb xenon de 3 mm,+2 becuri H1 pt faza lunga care sa bata bine si sa nu se arda rpd...imi zici pretul te rog,si poti sa le pui maine dimineata pe fan,cu ridicare de la sediu Tg Mures.Hategan Florin 0749677605
                      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                      Comment


                      • Salut baieti! Am un sandero si i-am facut si eu luminile in bord la cineva,dar am o problema cu butoanele de la caldura . cica nu lumineaza smd-urile . aveti vre-o solutie ceva cu mai multe smd-uri? el a pus doar unu pe soclu. mersi
                        http://www.loganclub.ro/forum/vand_j...00-t25449.html

                        Comment


                        • nu ma ajuta nimeni cu nimic?
                          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                          Comment


                          • "cezar, trimite comanda de ventilatie la noi si iti rezolvam problema.
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • @FloNZN -comenzile se primesc pe mail sau cel mult pe PM! Nu am timp sa caut in fiecare zi in 10 locuri. Deci cine doreste o cotatie sau doreste sa dea o comanda ferma cel mai sigur fax, email sau eventual PM.

                              Conform criteriilor tale becuri H1 avem asa:
                              Osram Ultra Life 35 ron/set
                              Osram Light@day 25 ron/set
                              Osram Night Breaker 66 ron/set
                              Philips Blue Vision 90 ron/set
                              Philips Vision Plus 58 ron/set

                              Set=2 becuri H1. In concluzie ne anunti te rog pe email sau PM ce hotarare ai luat!

                              email: office@daciashop.ro
                              tel / fax 021.324.04.44
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • Va asteptam la atelier pentru modificari sa profitam de vremea frumoasa!
                                Realizam pentru voi cele mai profesionale modificari ale luminilor de bord! Variatoare PWM si led-uri Nichia din gamele noi in stoc.

                                Programari la 0723.823.679
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google