Lumini bord, plafoniera, folii personalizate pt. Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sarbatori Fericite si de la mine!
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Din 9 ianuarie 2012 reluam activitatea si va asteptam pentru programari - lumini de bord, plafoniere LED, lumini manere, lumini lampi numar, pozitii LED cu garantie pe viata, lumini de ambient pentru interiorul masinii etc.
      Contact: 0723.823.679
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • Hai sus cu luminile colorate! Avem oferte si dupa sarbatori.
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • salut soran ai facut la un logan rosu de bucuresti bricheta rosie,se poate face si la mine dar eu am bricheta de solenza,daca nu merge asta imi iau una de logan
          Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
          Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
          Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

          Comment


          • Se poate face daca o aduci demontata, altfel daca ma pui sa o demontez te costa cat nu face.
            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

            Comment


            • o am deja demontata tio pot trimite sau daca nu am drum saptamana viitoare in bucuresti
              Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
              Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
              Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

              Comment


              • Anunt valabil pentru Logan Club plafoniera sau lampa numar bonus pentru lucrare completa bord + consola: http://daciashop.ro/blog/2011/10/02/portofoliu-dacia/

                Cele mai bune LED-uri folosite de catre cei mai experimentati oameni in acest domeniu (experienta 8 ani in domeniu). Nu ne place sa ne laudam singuri, dar cand suntem comparati cu tot felul de entuziasti care invata sa lipeasca componente electronice prin instalatiile clientului, vrem sa va informam corect in legatura cu ce primiti in materie de calitate a lucrarilor noastre.

                Contact:
                0723.823.679
                0725.524.207
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment


                • Anunt valabil, pentru saptamana asta mai sunt locuri libere marti, miercuri si joi.
                  0723.823.679
                  Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                  Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                  Comment


                  • Anunt valabil in aceasta perioada rece numai Logan / Sandero / Duster lumini de bord sau plafoniera.

                    Programari la 0723.823.679
                    Pentru portofoliu aici: http://daciashop.ro/blog/category/led_tuning/
                    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                    Comment


                    • multumit

                      A trecut prima noapte cu bordul modificat si am ramas placut uimit cat de bine da...multumesc Soran Dsign Daciashop!!!

                      Comment


                      • Am pus poze cu bordul proaspat modificat si cu stopurile de pe masina mea.se poate monta sau aveti becuri pentru semnalizari si frana?
                        Attached Files

                        Comment


                        • cine imi schimba si mie ledurile???

                          uun coleg din buc sau ilfov care se pricepe sa imi schimbe si mie ledurile din bord dar cu ledurile lui si sa imi spuna cat ma costa ledurile cu tot cu mana lui de lucru!ma intereseaza ceasurile si display ul albastre si acele rosii!!!astept rasp

                          Comment


                          • Logan ph2 vreau bord alb cu ace rosii fara alte modificari cat ma costa?

                            Comment


                            • @fulau - multumim pentru feedback. Becurile de stop cu LED-uri sunt 45 ron / buc insa pe stoc mai exista doar de semnale (galbene adica).
                              @geoadi 100 ron pentru Logan faza 1 daca vrei doar ceasurile. Lucrare ca la carte cu LED-uri made in Japan. De unde esti din Ilfov?
                              @mutu_ionut 150 ron doar ceasurile. Se demonteaza oricum si consola la faza 2 ca sa ajungi la ceasuri. Cine nu demonteaza consola forteaza si rupe plastice, lucru care pe noi nu ne caracterizeaza. Cel mai indicat ar fi sa faci lucrarea completa cu 250 ron + plafoniera bonus. Per total vei iesi mai ieftin si masina va arata mult mai bine.
                              Last edited by Soran; 20 February 2012, 15:08.
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • ce inseamna lucrare completa?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google