Lumini bord, plafoniera, folii personalizate pt. Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrei bord colorat ?

    Comment


    • Pentru cei care nu pot ajunge in Bucuresti, pot trimite componentele de modificat prin curier. Pretul cu tot cu transport nu va fi mai mare deoarece se va scadea manopera demontat-montat. Pentru a pastra calitatea lucrarilor, efectuam modificarile personal si astfel nu putem deschide alte ateliere care sa lucreze sub numele nostru.

      Pentru doritori avem disponibile si folii albe originale de Prestige impreuna cu ace indicatoare specifice. Aceste produse sunt disponibile exclusiv impreuna cu lucrarea de modificare a luminilor de bord, in caz contrar se va percepe si o taxa pentru montaj.
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • salut sunt din galati si as vrea sa modific si eu lumina de la bord +folie de prestije cat mar ajunge culorile le as dori albastru cu ace rosii
        Attached Files

        Comment


        • Ai mesaj privat!
          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

          Comment


          • Va anunt ca incepand cu aceasta zi pentru toate lucrarile de modificare a luminilor de bord unde este nevoie de LED alb vor fi folosite led-uri japoneze Nichia pentru a garanta fluxul luminos initial pentru o perioada cat mai lunga. Aceste led-uri sunt cele mai bune din lume (dintre ledurile albe) , ei fiind cei care au inventat acest LED. Pretul ramane acelasi, diferenta fiind suportata de noi.
            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

            Comment


            • sal...as fi interesat sa imi faci un pret pt schimabt lumina in bord in alb cu rosu + aerograf si ace prestige plus consola centrala plus lumini picioare si lumini in consola dintre scaune pt butonul de blocare a geamurilor de spate si pt butoanele de la geamurile de spate...plus lumini albe plafoniera , numar spate si pozitii ( tot alb mai putin ledurile de la ace )

              Comment


              • sunt ok baietii am fost azi la ei recomand.

                Comment


                • ceva module sa imi bag sub usi ,ca atunci cand le deschis sa se aprinda aveti?nu conteaza culoarea doar sa fie luminoase
                  nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

                  Comment


                  • @NoMak ai PM!
                    @orwo am orice legat de led-uri ;)
                    @Radu - multumim pt. feedback, sa te bucuri de noile lumini!
                    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                    Comment


                    • Pentru primele 4 masini care vin la atelier pentru modificare bord+ consola oferim modificarea plafonierei gratuit!
                      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                      Comment


                      • pai ajuta-ma te rog ,vreau sa le pun sub usa (4 usi ) sa fie waterproof si sistem plug&play sau accept orice varianta propusa de tine
                        nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

                        Comment


                        • Daca vii la atelier te ajut..altfel prin internet e mai greu sa montez lumini. Plug and play presupune sa scoti un bec si sa pui sa spunem o solutie led cu acelasi soclu. In cazul tau plug and play nu se poate pentru ca trebuie trase fire si prins de usa modulul respectiv.


                          Nu uitati de promotia de mai sus!
                          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                          Comment


                          • eu caut ceva module cu 4-5 led de 8mm care sa le lipesc sub usi ,in asa fel incat atunci cand le deschid sa se aprinda ,e clar ca trebuie sa trag fire
                            nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

                            Comment


                            • Soran, spune-mi te rog, un pret pt bord, consola centrala ( inclusiv climatizare), si de ce nu, leduri in portiere cum propune domnul de mai sus.

                              Comment


                              • @orwo Iti ofer module cu 3 led smd 10 ron/bucata. Fac lumina suficienta pentru aplicatia ta, sunt rezistente la apa si la soc.

                                @Cezar Ai PM!
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google