[VAND]piese dezmembrari Dacia Logan orice Versiune orice Motorizare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e buna treaba cu butonul cu impuls , am si eu, e folositor, dar mai trebuie sa umbli la cash !!! upppppp
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • O capota portbagaj modelul cu eleron la ce pret poti sa fai rost?Si te-am mai intrebat pe PM ceva.Merci

      Comment


      • pentru 1.6 16v ai mufa care intra sus la bujie ca mia halit un soarece izolatia la un fir revin mai pe seara cu o poza

        Comment


        • un scut pentru baia de ulei?
          "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

          Comment


          • B-64-MVP
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by VanDiesel View Post
              un scut pentru baia de ulei?
              putin atins 150

              Originally posted by grecu george View Post
              pentru 1.6 16v ai mufa care intra sus la bujie ca mia halit un soarece izolatia la un fir revin mai pe seara cu o poza
              nu am decat radiatoarele la 1.6 16v

              Originally posted by Juristul2000 View Post
              O capota portbagaj modelul cu eleron la ce pret poti sa fai rost?Si te-am mai intrebat pe PM ceva.Merci
              nu cred ca am capota model nou.o sa ma uit si iti zic mai pe seara sigur.

              Originally posted by Juristul2000 View Post
              ......Si te-am mai intrebat pe PM ceva.Merci
              vezi ca ti-am raspuns acum inca o data
              Last edited by pattrick; 11 February 2009, 13:13. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic

              Comment


              • sa-mi opresti si mie o sonda lambda de 1.6 16v atunci cand iti cade in mana. Multam
                Logan/Fluence

                Comment


                • Originally posted by mariusd4 View Post
                  sa-mi opresti si mie o sonda lambda de 1.6 16v atunci cand iti cade in mana. Multam
                  o sa te tin minte.

                  Originally posted by Juristul2000 View Post
                  O capota portbagaj modelul cu eleron la ce pret poti sa fai rost?Si te-am mai intrebat pe PM ceva.Merci
                  uite am o capota de portbagaj de care vrei tu dar e putin atinsa in stanga sus si jos.pret 400
                  Last edited by pattrick; 11 February 2009, 15:33. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic

                  Comment


                  • sal,imi trebuie tabla de protectie dintre rezervor si tava esapament,ai cumva,daca da la ce pret?ms
                    God is my copilot

                    Comment


                    • oglinzi reglaj manual MCV? ce pret?
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • Originally posted by grecu george View Post
                        pentru 1.6 16v ai mufa care intra sus la bujie ca mia halit un soarece izolatia la un fir revin mai pe seara cu o poza
                        asta ma interesa care vine din instalatia electrica
                        Attached Files

                        Comment


                        • far stanga logan 2005?

                          Comment


                          • up!!!!!!!!!!!!!!!!!
                            sigpic

                            Comment


                            • up!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              sigpic

                              Comment


                              • am si eu o intrebare pentru pattrick, poti sa imi spui daca butonul cu impuls are ceva atasat la spate fata de cel fara impuls? sau este format dintr-o singura cutie de plastic. daca te rog poti sa pui si cateva poze, care sa fie clare, cu ambele fete, pentru a vedea si eu cum arata un asemenea obiect? multumesc mult.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google