[VAND]piese dezmembrari Dacia Logan orice Versiune orice Motorizare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • un pret te rog la portiera dreapta spate(fara fata, doar portiera...tablaria) si la aripa dreapta spate (toata de jos cu prag cu tot....)
    Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
    ID: cipry263

    Comment


    • sall!!!am si eu aerul conditionat fisurat si imi trebe altu pretu si raspuns urgent pls!!!

      mai bine lasa-mi un idi de mess ca sa vb privat ,al meu este chivuu_ady
      Last edited by chivuu; 10 March 2009, 20:29. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Salut,
        bara fata mcv (albastru egee), cu prinderile bune si cu grilele +suportii de proiectore,
        si una bara spate ph2 complecta in stare buna.
        astep raspunsul tau merci.

        Comment


        • Originally posted by cipry263 View Post
          un pret te rog la portiera dreapta spate(fara fata, doar portiera...tablaria) si la aripa dreapta spate (toata de jos cu prag cu tot....)
          420 usa si aripa spate(doar usa +aripa spate)

          Originally posted by kmn View Post
          Salut,
          bara fata mcv (albastru egee), cu prinderile bune si cu grilele +suportii de proiectore,
          si una bara spate ph2 complecta in stare buna.
          astep raspunsul tau merci.


          nu am nimic de mcv,16v sau ph2
          Last edited by pattrick; 11 March 2009, 15:13. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic

          Comment


          • am intrebat si eu de bara stabilizatoare ?sau nu citesti toate posturile?

            Comment


            • si eu am intrebat de jenti aluminiu!!
              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

              Comment


              • Originally posted by GR99WRC View Post
                am intrebat si eu de bara stabilizatoare ?sau nu citesti toate posturile?
                da man..ti-am mai dat pm...nu am asa ceva.sorry..

                Originally posted by virago View Post
                si eu am intrebat de jenti aluminiu!!
                ti-am dat pm!!!!
                Last edited by pattrick; 11 March 2009, 22:51. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by virago View Post
                  si eu am intrebat de jenti aluminiu!!
                  La fel si eu vreau sa stiu daca ai jante de aluminiu si un pret daca ai.

                  Comment


                  • up
                    !
                    sigpic

                    Comment


                    • Vreau niste chedere de la geamuri din exterior si niste manere exterioare (numa manerul de care prinzi sa deschzi usa). niste preturi te rog.

                      Comment


                      • daca ai manere exterioare in stare buna m-ar interesa si pe mine!!!
                        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                        Comment


                        • oglinzi manuale de mcv sau phase deux cele manuale?
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • ai cumva bara de mcv albastru marin, oglinzi MCV manuale si capac rexervor? (ala de tabla din exterior nu busonul), mersi
                            sigpic
                            Logan 1.4 Dynamic Blue

                            Comment


                            • m ar interesa o bara fata cu gauri pentru proiectoare. un pret te rog si ce culori ai?

                              Comment


                              • Salut! Am nevoie de manerul de la portiera dreapta fata....astept raspuns aici sau pe privat. salut numai bine !!! YM proteckt3d

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google