[VAND]piese dezmembrari Dacia Logan orice Versiune orice Motorizare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nuca schimbator model ca in poza ai? Daca da sa-mi spui si mie preturile pentru cel normal si cel de piele, multumesc.
    Attached Files
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • @pattrick: ai buton pentru AC?
      2004 Dacia Logan 1.4MPi
      2006 Dacia Logan 1.5dCi
      2007 Opel Astra H 1.7CDTI

      Comment


      • 2 fete usi geamuri spate fara gauri pt. macarale. Gri cu materialul ala negru. Ai la ce pret?!
        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

        Comment


        • bandouri laterale sandero , fete de usa interior sandero ( cele de logan ph2 alea misto ) -
          pret , da un pm,nu stau mereu la calculator , lucrez pe el la serviciu si am alergie .

          bandouri laterale sandero , fete de usa interior sandero ( cele de logan ph2 alea misto ) -
          pret , da un pm,nu stau mereu la calculator , lucrez pe el la serviciu si am alergie .
          Last edited by tirum76; 20 March 2009, 22:12. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Originally posted by Tudor_cj View Post
            @pattrick: ai buton pentru AC?
            nu exista buton de ac. daca vrei buton de ac trebuie sa iei tot panoul de comanda de la climatizare, care sub 100 de lei nu stiu daca il gasesti. eu gasisem la cineva cu 120 lei sh. stiu de ce vrei buton ac, pentru ca si eu am cautat pana am aflat ca nu se gaseste doar butonul.
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • poate te- a mai intrebat cineva dar nu am mai avut timp sa citesc tot cotiera nu ai?
              nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

              Comment


              • Originally posted by alindrgn View Post
                nu exista buton de ac. daca vrei buton de ac trebuie sa iei tot panoul de comanda de la climatizare, care sub 100 de lei nu stiu daca il gasesti. eu gasisem la cineva cu 120 lei sh. stiu de ce vrei buton ac, pentru ca si eu am cautat pana am aflat ca nu se gaseste doar butonul.
                ok, ms alindrgn
                2004 Dacia Logan 1.4MPi
                2006 Dacia Logan 1.5dCi
                2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                Comment


                • Originally posted by blaze2k View Post
                  Deci 4 manere de exterior (partea de care tragi pt deschidere usa) sunt 4x25=100 daca am inteles bine...
                  intocmai !

                  Originally posted by aleXpeed View Post
                  Nuca schimbator model ca in poza ai? Daca da sa-mi spui si mie preturile pentru cel normal si cel de piele, multumesc.
                  imi pare rau dar nu vand nuca de schimbator.ce am vand cu tot ansamblul schimbator.incearca si tu in targ..

                  Originally posted by Tudor_cj View Post
                  @pattrick: ai buton pentru AC?
                  te pot ajuta cu panoul de comanda...pret de criza 90 lei

                  Originally posted by virago View Post
                  2 fete usi geamuri spate fara gauri pt. macarale. Gri cu materialul ala negru. Ai la ce pret?!
                  ti-am dat pm

                  Originally posted by tataieb12 View Post
                  bandouri laterale sandero , fete de usa interior sandero ( cele de logan ph2 alea misto ) -
                  pret , da un pm,nu stau mereu la calculator , lucrez pe el la serviciu si am alergie .

                  bandouri laterale sandero , fete de usa interior sandero ( cele de logan ph2 alea misto ) -
                  pret , da un pm,nu stau mereu la calculator , lucrez pe el la serviciu si am alergie .
                  nu am din pacate asa ceva
                  Last edited by pattrick; 21 March 2009, 01:23. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic

                  Comment


                  • Salut!
                    O mocheta de interior intr-o stare cat mai buna , ne arsa cu tigara , ne rupta etc ai ?
                    Daca da , la ce pret?

                    Comment


                    • Salut!
                      Conducte incalzire locuri spate mai sunt? Si as fi interesat si de un set de manere argintii de interior pentru Prestige. Multumesc!

                      Comment


                      • conduste incalzire spate ??? Exista asa ceva ? Original pe dacia ??? Vreau si eu cat costa ???
                        1.2 TSI

                        Comment


                        • o capota gri perla ph 1
                          baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                          Comment


                          • Salut. Ma intereseaza daca ai fata de usi spate, logan faza 1 cu geam electric (fara gaurile de la macaralele manuale), jante aliaj de prestige, far dr logan faza 1 (original) volan xi schimbator piele. Multumesc.

                            Comment


                            • au mai aparut ceva jante de tabla?

                              Comment


                              • irinel vezi ca si-a montat danieliviu conduste de aer ptr scaunele din spate
                                nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google