[VAND]piese dezmembrari Dacia Logan orice Versiune orice Motorizare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut o aripa stanga berlina vopsita in bleu marine si un actuator de la sofer cu cinci fire dar original nu universal? Este actuatorul de la usa sofer de pe versiunea ambiance cea fara telecomanda pe inchidere.Astept raspuns.

    Comment


    • ai sau poti face rost de un ornament care se gaseste pe versiunea ambiance in locul butoanelor de pe bord pentru inchis/deschis geamurile fata? ma mai intereseaza si un capac de roata de laureate. imi poti da preturile si eventual un numar de tel pe pm? mersi

      Comment


      • mar interesa o bara mcv la ce pret dai pm te rog . ms mult

        Comment


        • ai cumva bara fata de MCV (preferabil albastru marin) si oglinzi MCV manuale sau electrice? daca da, la ce pret? mersi
          sigpic
          Logan 1.4 Dynamic Blue

          Comment


          • vreau si eu un stop spate stanga semnalul transparent nu galben

            Comment


            • insonorizat

              salut,
              insonorizat capota diesel ai? si ce pret?

              Comment


              • niste mufe pentru contactoare la un pret mai scazut?
                sigpic

                Comment


                • Pentru mai multe piese/repere cumparate se face reducere?
                  Pe mine m-ar interesa urmatoarele:
                  - o instalatie AC completa (as dori sa stiu mai exact ce inseamna "completa");
                  - un set de oglinzi electrice de MCV cu instalatie si joystick;
                  - un set de macarale pt. geamuri electrice usi spate, cu cabluri, butoane si consola unde vin motate butoanele (am inteles ca nu se schimba toata sectiunea tunelului ci doar se monteaza consola cu butoanele in locasul scrumierei);
                  - un set complet de fete interioare de usi pentru Laureate/Ambition/Prestige etc. adica acele fete de usi care nu au gaurile pentru manivelele macaralelor de geamuri si nici pentru manetele oglinzilor (cum au cele de pe Ambiance/Preference.
                  Astept o oferta in acest sens. Multumesc!

                  Comment


                  • v-am dat pm!
                    sigpic

                    Comment


                    • ai sau poti face rost de un ornament care se gaseste pe versiunea ambiance in locul butoanelor de pe bord pentru inchis/deschis geamurile fata? ma mai intereseaza si un capac de roata de laureate. imi poti da preturile si eventual un numar de tel pe pm? mersi

                      Comment


                      • jante de aliaj ogirinale (Bran, Sinaia, "de prestige") ?

                        Comment


                        • @bciprian ai pm
                          @mike nu am
                          Last edited by pattrick; 24 April 2009, 13:16. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpic

                          Comment


                          • salutare ! cat ma costa toate 4 fetele de usi complete de prestige (cele negre ca asta ma int cele negre) ??? si eventual daca iti dau unele de laureate gri (noi ca masina mea are 3000km) cat ai mai vrea dif ??? si cat ar costa scaunele din fata care au si airbag lateral ???
                            logan 1,5'DCI /85cp.

                            Comment


                            • sal. as fi si eu interesat de separatorul ala de la portbagaj de la mcv 5 locuri(care se ruleaza)

                              Comment


                              • salut ma intereseaza si pe mine un set proiectoare.. vreau sa achizitionez. pm cu pret te rog
                                http://www.loganclub.ro/forum/vand_j...00-t25449.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google