[VAND]piese dezmembrari Dacia Logan orice Versiune orice Motorizare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Capace originale roti gasesc la tine?

    Comment


    • Originally posted by skocsis View Post
      Salutare, maestre.
      Ma intereseaza clema retentie centura de pe stalpul din dreapta din spatele portierei spate, la MCV. Am pus niste poze, sper sa se inteleaga. In caz ca se gaseste, te rog pune un pret. In prima poza e clema de pe stanga (care a ramas intreaga

      Multumesc!
      imi pare rau dar nu am nimic de mcv...

      Originally posted by andrey2003 View Post
      m-ar interesa preturi la urmatoarele:
      -un set de proiectoare cu cablaj, suporti tot ce trebuie.. eventual si maneta de semnalizare cu comanda de proiectoare
      -ceasuri de bord de laureate sau ambition (cu ramele acelea gri in jurul ceasurilor)
      -schimbator de colectia noua sau prestige

      Multumesc!!
      ai pm

      Originally posted by ionut_vf View Post
      ma intereseaza si pe mine fete de usi modelul nou (cu maner nichelat) daca mai este valabil postul. si un pret te rog frumos. multumesc
      nu am

      Originally posted by Alexyo View Post
      Capace originale roti gasesc la tine?
      nu am
      sigpic

      Comment


      • bara mcv ?
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Salut, ma intereseaza si pe mine bucata de plastic (deflector de aer sau ce o fi) dintre radiator si spoile am pus poza sa vezi de ce zic si poza unde lipseste aia. Multumesc
          Attached Files

          Comment


          • vand stop logan berlina stanga spate model cu semnalizare portocalie .pret 100ron

            Comment


            • omule...nu te baga peste taraba omului. daca ai ceva de vanzare fa-ti topic separat
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • Originally posted by Thejock3r View Post
                bara mcv ?
                din pacate s-au cam dat toate 4.cand mai primesc iti spun

                Originally posted by dankdm View Post
                vand stop logan berlina stanga spate model cu semnalizare portocalie .pret 100ron
                tu de unde ai mai rasarit)
                Last edited by pattrick; 28 April 2009, 21:35. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic

                Comment


                • Despre plasticul(ii incercuit cu rosu) acesta este vorba. Multumesc
                  Attached Files
                  Last edited by Renault; 29 April 2009, 09:18.

                  Comment


                  • bara fata mcv la ce pret aveai?

                    Comment


                    • scuze sunt nou pe aici si nu pre stiu regulile .mii de scuze daca am deranjat

                      Comment


                      • salut Pattrick,

                        cat ar costa o oglinda electrica stg pentru un logan faza 1?

                        de armatura aceea de plafon ai apucat sa vb cu mecanicii? ai stabilit un pret pentru ea?

                        Comment


                        • @CatalinB ai pm!
                          sigpic

                          Comment


                          • ma intereseaza blocul de lumini, cu proiectoare, numai partea din stanga (la mine nu ma sta pe faza de drum...).... si o cotiera originala de logan...cat costa?

                            Comment


                            • sal
                              te rog adauga-ma sa iti pot trimite pm ca vreau sa vb ceva cu tine de niste piese

                              Comment


                              • Scaun cu reglaj lombar pt Logan PH1 ai ..daca da la ce pret...multumesc
                                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google