[VAND]piese dezmembrari Dacia Logan orice Versiune orice Motorizare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • up !
    sigpic

    Comment


    • am nevoie de o piesa dintr-o bara fata de la un audi a4 din 2007! ai si piese ptr asa ceva? daca ai, voi pune o poza cu ce ma intereseaza!
      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

      Comment


      • buna,o bara fata mcv sau berlina ai ,daca da da-mi un pm!!!!

        Comment


        • am o intrebare.....am facut un mik scurt cind am montat un cd-plaier s numi mai merge kilomatraju,am tot intrebat,am puso p test s mai zis k tre s schimb toate ceasurile d bord s nu prea am gasit delok in vl,cit ie 1 pt logan 1.4 din 2004.ast un rasp pls.ok pa

          Comment


          • daca se poate sa-mi faci si mie niste preturi pentru urmatoarele:capac plastic de sub spoiler fata pe dreapta,aparatori noroi fata si spate,protectii aripi,2 boxe logan originale cu capacele de deasupra si cu sisteme de prindere cu tot,ceva suruburi speciale de plastic cu care se prind aparatorile de noroi!bara fata daca ai culoare gri comet!!!

            Comment


            • vreau si eu plasticul acelade la consola cu butoanele de geamuri si cele de directionare aer etc(climatizare). daca ai si la ce pret.astept un raspuns urgent.Nu conteaza daca e cu ac. sau nu.
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • @lucialina nu am
                sigpic

                Comment


                • mi-am montat bara. sunt multumit. daca voi mai avea nevoie de ceva o sa apelez cu incredere la tine. multumesc inca odata.
                  fara

                  Comment


                  • ptr. mcv ,un spatiu de depozitare plafon nu se gaseste?multumesc.
                    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                    Comment


                    • salutare

                      Buna patrick o rugaminte mare la tine: bara MCV e aceeasi cu aia de Prestige? daca da eu am Gri platine culoarea la masina un pm cu preturi, transport, daca doresti dau si bara mea nelovita de berlina Preferance tot gri platine si ne intelegem la un pret, merci anticipat astept raspuns, cu stima!

                      Comment


                      • @spanu ma bucur ca ai montat si ca esti multumit.;@blackufo nu am inca;@adyxzz imi pare rau dar nu fac schimb
                        sigpic

                        Comment


                        • salut

                          atunci un pret pentru o bara fata MCV

                          Comment


                          • sal

                            multumesc patrick pentru feedback vreau mai multe detalii, culoare, stare, transport, imagini daca poti sunt interesat, multumesc mult, cu stima!

                            Comment


                            • salut ma intereseaza si pe mine butoane cu impuls pentru geamurile fata daca sunt sau daca se pot face rost?

                              Comment


                              • up

                                !
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google