[VAND]piese dezmembrari Dacia Logan orice Versiune orice Motorizare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut, capace de roti ce echipeaza versiuni de PH2 gasesc la tine?

    Comment


    • Elementul de plastic,de pe tunelul de frana de mana, care are locasul pt. 2 butoane, exista? Daca da astept PM. Multumesc!
      Zambeste! Maine poate fi mai rau...

      Comment


      • Tubulatura de dci pt incalzire locuri spate, capacele antifurt roti Sinaia si cheita, antifonare capota de dci? 2 fete usi spate pt geamuri electrice? oglinzi de mcv electrice si incalzite? 1 janta Sinaia? spatiu depozitare? Imi poti spune niste preturi pt astea?!
        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

        Comment


        • un pret pentru conductele de redirectionare aer locuri spate ...

          Comment


          • o linie de toba pentru dci (eventual cu inelele de cauciuc si batataor acustic) cat ar fi
            sigpic
            Ambition 1.5 dc

            Comment


            • Salutare !!! Ma intereseaza mocheta insonorizanta capota DCI !!!! Un raspuns PLEASE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              LOGANIST CONVINS !!!

              Comment


              • Ma intereseaza 2 faruri logan ph1 berlina.
                Cumpar volan de Duster

                Comment


                • spatiu depozitare ph1 ai cumva
                  SRF TARGOVISTE

                  Comment


                  • salut!ma intereseaza o aripa stanga ,capota motor ,un far stanga si o bara fata si daca le ai pe culoarea blue royal

                    pentru un logan 1.4 ph1 2006
                    Last edited by alexalin2009; 6 November 2010, 11:04. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Originally posted by virago View Post
                      Tubulatura de dci pt incalzire locuri spate, capacele antifurt roti Sinaia si cheita, antifonare capota de dci? 2 fete usi spate pt geamuri electrice? oglinzi de mcv electrice si incalzite? 1 janta Sinaia? spatiu depozitare? Imi poti spune niste preturi pt astea?!
                      Imi poti raspunde si mie!?
                      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                      Comment


                      • cheia de roti originala ai ??
                        sigpic
                        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                        Comment


                        • Macarale electrice pentru geamuri fata si fete de usi..eu avand macarale manuale..un pret??
                          CARPE DIEM!

                          Comment


                          • Salut ! Motoras pas cu pas de la corpul clapeta ai, si la ce pret ? Ma intereseaza si cat costa tot ansamblul corp clapeta si motoras pas cu pas pentru logan 1,4.

                            Comment


                            • Salut!O janta de tabla gasesc la tine?Daca da la ce pret?Astept PM
                              Multumesc

                              Comment


                              • v-am dat mesaj DOAR la cei ptr care am piesele cerute
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google