[VAND]piese dezmembrari Dacia Logan orice Versiune orice Motorizare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut.un stop de logan ph2 gasesc la tine si la ce pret?

    Comment


    • Serigrafie prestige ? daca ai dami un pm -ms frumos

      Comment


      • mocheta aia de sub capota de la motor cum au loganurile diesel ai de vanzare?
        sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...2.html?t=27652

        Comment


        • salut

          Un motor de 1.6 16v daca ai complet + cutia + instalatia electrica +calculator.....un pret final la toate daca ai.Mersi

          Comment


          • salut, usa logan berlina fata stanga rosu passion cheala gasesc la tine?si sa imi spui si un pret. multumesc frumos

            Comment


            • Salut,
              m-ar interesa daca mai ai conducte incalzire locuri spate, de berlina. Si la ce pret?
              Mersi.

              Comment


              • conducta AC ( cea groasa ) pt. logan 1.4 ?
                sigpichttp://www.facebook.com/statiicbsh.medias; 0744258917 ;radu_capatina@yahoo.com

                Comment


                • Mocheta de la capota portbagaj cu tot cu prinderii ai ? Astept o oferta pe PM.
                  sigpic

                  Comment


                  • tot mocheta de portbagaj caut si eu , un pret daca ai?

                    Comment


                    • Caut portiera stanga spate logan PH1. De preferinta culoare gri perle. Dar poate fi si de alta culoare, numai sa nu fi fost lovita. Daca este rog pretul. Multumesc.

                      Comment


                      • Motoras pas cu pas ai? Daca da, la ce pret?
                        Renault Laguna Club

                        Comment


                        • ai cumva aripa dreapta, eventual culoare bleu electric

                          Comment


                          • v-am dat pm.

                            nu mai am elemente de caroserie

                            oglinzi electrice prestige - 200 lei
                            sigpic

                            Comment


                            • sonda lambda de dupa catalizator, pt motor 1.6 8valve ai? si la ce pret? cascheta pentru ceasuri si cochilia de la volan si cea inferioara si cea superioara

                              si m-ar interesa daca ai cumva decat buretele de la scaunul pasagerului, pt sezut, nu pt spatar.
                              consola schimbator cu spatiu de depozitare si conducte aeroterma pt scaunele spate.
                              multumesc

                              Comment


                              • fete usi ph 2 (panouri usi). multumesc

                                scz de dublu post,
                                fete de usi ph2 cele din fata sau toate 4, platicele din interior negre, stalpii fata si laterali si carterele din spate, bara spate ph2 gri commete.
                                Last edited by 89.MIR; 20 January 2011, 19:02. Reason: Automerged Doublepost
                                MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google