Vand Skoda Fabia 1.9 SDI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Skoda Fabia 1.9 SDI

    Vand Skoda Fabia,motorizare diesel 1.9 SDI-64 CP,an de fabricatie 2002,alba,caroserie hatchback,84.500 km.
    Dotari: - servodirectie
    - 2 airbag
    - geamuri electrice fata
    - radio cd Kenwood
    - torpedou refrigerat
    - oglinzi electrice si incalzite
    - tempomat ( mentine viteza constanta pe care s-a setat,fara sa tii piciorul pe acceleratie,f utila la deplasarile pe autostrada si nu numai...)
    - scaun sofer reglabil pe inaltime
    - computer de bord
    - aer conditionat
    Masina are distributia schimbata la 82.000 de km ( role,curea,pompa de apa),de asemenea s-a schimbat uleiul si toate filtrele( aer,ulei,motorina si habitaclu ).Are de asemenea anvelope noi,Goodyear Excelence 185/60 R 14,cu indice de viteza H ( 210km/h )...si becuri HELLA Blue Light pe faza scurta.
    Motorul este un diesel aspirat,considerat de VW motorul fara moarte,care duce lejer 400-500.000 km.Se simte lipsa turbinei la demaraj,dar ptr cineva care nu vrea sa faca liniute...si mai ales,sa uite sa mai alimenteze...e masina ideala.
    Consum urban : 5.8-6.7
    Extra urban : 4 - 4.5
    BONUS : 2 L de ulei de cutie si 1 L de antigel,originale Skoda.
    PRET : 6.000 EURO,negociabil.
    Attached Files

  • #2
    Se pare ca am gresit site-ul ptr vinzarea Skoditei ....Sau toata lumea vrea Logan?
    Si totusi...nici cand am vandut Loganul n-am avut mai mult succes aici.
    Masina are acum putin peste 85.000 de km.
    Pret nou 5.800 Euro.

    Comment


    • #3
      Salut

      Vrei sa vinzi sau sa schimbi cu logan!!
      1.6/8v, laureat 2008,9000km

      Comment


      • #4
        Putem discuta,desigur...pune niste poze,sau scrie-mi pe ladislaubenedek@yahoo.com...lasa si un nr de tel.

        Comment


        • #5
          Pret nou 5.500
          Si cateva poze...
          Attached Files

          Comment


          • #6
            Nimic...nimic ?
            Un schimb....ceva...nici o propunere ?
            Mitch26...mi-ai facut o propunere......sa inteleg ca ai renuntat ?
            Ok...o dau si la schimb cu un Logan pe Benzina,indiferent de motorizare + o suma de bani
            E diesel,fara turbo........nu va "lasa" niciodata.
            Astept propuneri.

            Comment


            • #7
              Up....
              Pret negociabil........dar cu cine sa negociez ???????

              Comment


              • #8
                UP..
                Pret vanzare 5.000 sau schimb cu logan benzina.
                Ofer sau primesc diferenta,in functie de an fab si dotari.

                Comment


                • #9
                  daca o dai si la schimb...poti sa te intreb de ce o vinzi...ca daca vroiai numa bani intelegeam motivul.
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • #10
                    Ptr ca am ramas fara job si am o rata in banca,pe care nu mai am din ce sa o achit...
                    Asa ,daca o dau pe un logan si ceva banuti...am si masina si mi-am platit si banca.
                    Nu sunt bisnitar....masina o am din februarie si e pusa la punct in amanunt...distributie,filtre,ulei,anvelope noi....ca ptr MINE...nu ptr vanzare.
                    Dar s-a intimplat necazul asta cu serviciul......si asta e...ma intorc la prima mea iubire
                    DACIA LOGAN.

                    Comment


                    • #11
                      Desi am jurat ca nu mai iau niciodata masina alba uita-te la loganul meu: http://www.loganclub.ro/forum/laureatul_meu-t12826.html si zimi cam cat ai mai vrea diferenta de bani. Este un Laureate 1.6 din 2005. Lasa-mi mesaj pe forum sau pm.

                      Comment


                      • #12
                        Domnu meu mi-ai dat o adresa de mess dar cand am adaugat-o m-ai respins.............oare ce ai de gand ???...........faci misto sau testezi piata. Scuza-ma dar poate ne spui care e treaba. Cu respect!

                        Comment


                        • #13
                          Da ce are culoarea alba la masina arata prea frumos ?
                          Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

                          Comment


                          • #14
                            Nu are nimic culoarea alba dar eu am avut 4 masini albe pana acum si m-am cam saturat de culoarea asta.......iar la una din cauza culorii am pierdut 4 clienti in piata......masina le placea dar nu voiau alb ca se vinde greu.

                            Comment


                            • #15
                              87.200 km la bord...si ULTIMA STRIGARE : 4.800 DE EURO.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google