[SE VAND Si FABRICA] Orice Element Din Fibra De Sticla Pt LOGAN Si Nu Numai

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut!Asa ceva ai putea face?ornamentul spate model Zender?
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by mcnalex View Post
      Bara fata??? vrei sa fie ca a colegului tjoker cu KYS??? ceva detalii .....Ms
      am scos stema (taiat) mai trebuie doar prelungite + finisate "lamelele" alea de plastic. Ca la loganul KYS. se poate ?
      I My Honda !

      Comment


      • Oramentul portbagaj te referi?? Oricum se poate face da in pitesti ...
        Da si lamelele se pot face tot in pitesti la garaj ...
        ABS+ 1.6

        Comment


        • Un pret pentru lamele stii sau dau o fuga pana la Cezar zilele astea, sa imi zica ce si cum?
          Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

          Comment


          • pragurile din poza de la Dragman la ce pret le poti face
            MS 41 NZN pentru mcv uite ce am gasit eu in poze, poate iti plac
            Attached Files
            Last edited by vyp75; 24 September 2009, 22:31.
            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

            Comment


            • hmmmm.......arata bine...vyp...ms fain...dau o bere....
              deci..se poate sa imi faci partea fata?eu nu am MCV....am berlina....cu spoiler de MCV...atat tot....si daca poti face partea fata.....la ce pret...ms
              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

              Comment


              • Poti sa treci pe la el daca sti unde are garaju zici k ai vb cu mine sa stie despre ce e vb si te rezolva daca nu ... ma suni si vb eu cu el ...
                Partea din fata se poate face dar doar la garaj la pitesti ...
                ABS+ 1.6

                Comment


                • salutare am 2 modele de kituri ,daca se poate, un pret estimativ .
                  e un proiect pentru la anu (nu sint fonduri momentan/criza)
                  PS punctu de plecare a fost bara de mcv
                  Attached Files
                  Last edited by boly76; 26 September 2009, 01:04.
                  Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                  Comment


                  • hmmmm....al-2-lea spoiler arata super....
                    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                    Comment


                    • chiar bine de tot, se gaseste pe undeva sau e prototip ???
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • Salutare... Am un VW Transporter T5, din acela dubita cu 9 locuri, pe care il mai folosesc din cand in cand la carat una-alta. Am achizitionat pentru el un set de presuri pentru cand are scaunele montate insa nu gasesc o '' tava'' din aceea de portbagaj pentru el. Intrebarea mea este urmatoarea: Imi poti face din fibra de sticla o tava care sa se muleze perfect pe podea si care sa poata fi scoasa pentru a putea monta scaunele? Nu am nevoie de finisaje la ea, nu am nevoie de opera de arta... urmaresc doar aspectul practic. Daca da imi poti spune si mie un pret estimativ si un timp de lucru?
                        sigpic

                        Comment


                        • nu e prototip este o adaptare. am vazut acele modele pe mai multe masini(pe net) si am incercat sa vad cum da pe Logan .da chiar bine,parerea mea.
                          am vrut sa deschid un thread cu o tema de genu 'modele noi tuning' da nu imi venea nici o idee pentru introducere si apoi am gasit threadul acesta.
                          daca are cineva vreo idee................
                          Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                          Comment


                          • Kiturile de bari se pot face ca si bani estimativ poti sati dau ceva concret in cateva zile dupa niste calcule .....
                            "Tava" pt VW se poate face si dureaza o zi te duci cu masina dimineata si poti sa pleci cu ea cu lucrarea terminata in aceeasi zi , trebuie sa te duci in pitesti si ca pret de luni incolo poti sati zic ...
                            ABS+ 1.6

                            Comment


                            • ai idee cat costa sa trimiti in galati un difuzor bara spate,cu posta ca banuiesc ca e cel mai ieftin asa
                              daca e mult astept sa mai gasesc pe cineva care vrea ceva de la tine,daca nu iti fac comanda doar eu.Ms

                              Comment


                              • era vorba deun pret initial deoarece, banuiesc,pretul fibrei se mai scimba in vreo 5 luni
                                Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google