[SE VAND Si FABRICA] Orice Element Din Fibra De Sticla Pt LOGAN Si Nu Numai

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce logan pick up ma ?
    apuca`te de grila

    Comment


    • Acest model de eleron il ai? si la ce pret este te rog
      Attached Files

      Comment


      • Nu il am sorry
        De grila nu e timp acum se ocupa de un seria 5 nou
        ABS+ 1.6

        Comment


        • Si nu mai ia lucrari pana nu termina 5'aru?
          AG 16 Y M A

          Comment


          • pai si nu ai nici un fel de eleron pt portbagaj?sau nu il poti face pe acela din poza?

            Comment


            • Salut, ma intereseaza daca ai colturile de spoilere de la pilot, impreuna cu un prg care sa dea cu ele cat de cat bine si o sapca pentru luneta simpla...fa un pret
              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

              Comment


              • prelungire spoiler spate sandero se poate face?daca da la ce pret

                Comment


                • ce se mai aude de grila???
                  5'aru l-a terminat?
                  numa'bine
                  God is my copilot

                  Comment


                  • Deocamdata nimic de grila cred ca mai are la masina...
                    Last edited by Zsolt; 4 February 2010, 13:30.
                    ABS+ 1.6

                    Comment


                    • De prelungirea de capota neintegrata se mai aude ceva sau sa lasat balta.

                      Comment


                      • Salut.Ma intereseaza un eleron pentru luneta simplu.Este pe stoc?
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • si daca as lua eleron luneta si cel de portbagaj, ai un pret diferit...adica discount? iar expedierea nu cred ca ar fi o problema, vad ca esti din Bucale

                          apropo! si vecinul meu ar dori un set de luneta si portbagaj, fa un pretz fain si discutam pentru 2 seturi a 4 piese si sa-mi spui daca finisajele sunt exceptionale!? si te rog sa-mi trimiti poze pentru amandoua...luneta si portbagaj sa le vedem mai clar. te rog!
                          Last edited by Bleizer; 8 February 2010, 14:53. Reason: Automerged Doublepost
                          lipsa text

                          Comment


                          • Eleronu de luneta este pe stoc poti sa ma suni si ne intalnim Alex 0764781781
                            Eleronul de portbagaj nu e pe stoc si nu stiu cand pot face rost
                            ABS+ 1.6

                            Comment


                            • prelungirea de capota, cea neintegrata, prinsa in cleme ,exista riscul sa zboare de la locul ei?
                              cea integrata sa inteleg ca este sudata?

                              clemele de prindere le primesc odata cu prelungirea ?

                              o priza de aer centrala mai mare pentru logan...cu toate ca va fi de forma pusa....se poate..?>(desi intentionez sa fac doua gauri in capota exact sub ea...)) ;pret pt asha ceva?(ca cea dp ggd)
                              sigpic

                              Comment


                              • ceau.ai pe stoc kit prelungire bara fata-spate si praguri?dinalea cu 200 ron?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google