[SE VAND Si FABRICA] Orice Element Din Fibra De Sticla Pt LOGAN Si Nu Numai

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O prelungire de capota ma intereseaza si p mine .. daca o ai da-mi pm sa iti trimit datele de contact .. si sa imi zici cat face sa stiu cat sa-ti trimit .. mersi ..

    Sau daca poi sa mi-o si montezi vin eu la bucuresti .. ca sunt din ploiesti .. voi va ocupati si cu vopsitul ??
    Last edited by MihaitzaMCV; 5 March 2010, 21:50. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • ai kit prelungire logan???????????

      Comment


      • salut pentru MCV ce elemente ai?
        Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

        Comment


        • Kitu nu-l am nu e complet nam praguri
          Capota se face in pitesti daca te intereseaza ast un telefon
          ABS+ 1.6

          Comment


          • si pe prelungire fata si spate cat ceri??da praguri o sa mai ai?

            Comment


            • praguri deocamdata nu aduc mai greu cu transportu daca vrei doar prelungirile 100 lei
              ABS+ 1.6

              Comment


              • auzi,merge sa montez praguri si spoilerul dupa fata daca am difuzor...adica s-ar potrivi?si daca da cam la ce pret le dai pe cele 3...fara difuzor si fara prelungirea spate...

                Comment


                • oky.poti sa imi trim vineri prelungirile fata si spate sa imi ajunga sambata ca is plecat pana vineri.poti??

                  Comment


                  • pentru sandero ai cumva prelungiri fata spate

                    Comment


                    • up !!!
                      Eleron luneta 130lei
                      Difuzor bara spate 150lei
                      ABS+ 1.6

                      Comment


                      • ce mai ai pe stok?

                        Comment


                        • Deocamdata doar ce am scris mai sus
                          ABS+ 1.6

                          Comment


                          • poti sa faci grila "tuning" cea de la dacia(aia de la radiator)si daca da cam cat ar ajunge un pret....astept un pm(asta daca ai mai facut si iese cum trebuie sa nu fie vreun experiment nereusit).O zi buna

                            Comment


                            • Up !!!
                              Eleron luneta 130lei
                              Difuzor bara spate (cu prindere pe interior) 150lei

                              Alex 0764781781

                              In curand cam intro luna , o luna si ceva am sa fac un kit pt PH2 bara fata(200lei)+bara spate 2 iesiri pt toba(200lei)
                              E un Proiect Personal creat de noi deci e Unicat
                              O sa fie montat pe masina mea si abia atunci o sa fac si poze
                              Ca si comenzi o sa fie nevoie sa se stranga mai multe peste 20 de seturi(bara fata+bara spate) si abia atunci se livreaza clientilor
                              Mai multe detalii si poze cand o sa fie finalizat si montat pe masina mea ...
                              ABS+ 1.6

                              Comment


                              • salut.am si eu o intrebare la bad boy look dupa ce termini lucrarea vopsiti si capota sau trebuie sa o vopsesc eu ulterior...si cam cat ar costa?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google