[Vand] Faruri+stopuri+becuri

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    urat din partea ta alex, eram si eu pe cale sa le iau, dar am renuntat si am luat setul de la MirCip, care este un user de 100 de ori mai serios. Sorine imi pare rau pentru ce ai patit si sper sa rezolvi ceva cu ele.
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • #47
      ar fi frumos din partea lui sa ii trimita banii inapoi.

      Comment


      • #48
        Mai oameni buni ce tot atat trimis banii inapoi si etc.
        Existau poze pe net cu farurile,cum arata si nu una ci 5 poze.Adica cum vine asta daca cumperi un telefon de pe net care are ecranul crapat spre exemplu si se vede asta in poza iar vanzatorul nu iti zice,dupa ce il primesti faci scandal ca iti vrei banii inapoi?
        Iar faza cu scursul ledurilor din cutie,sa nu mai exageram atata,ti le-am trimis desfacute ca sa nu te mai chinui tu ca oricum ai zis ca schimbi ledurile.

        Comment


        • #49
          nu ai dreptate deloc...trebuia sa ii spui si defectele, cine sta sa se uite daca are cleme farul sau nu? RUSINE , nesimtire maxima
          Sorine imi pare rau de tine... stiu cum este
          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

          Comment


          • #50
            seriozitate, bun simt, respect, corectitudine?????? Ai auzit de astea? Mi-e rusine ca faci parte din aceasta comunitate, in care toti punem suflet, iar unii ca tine, ne trateaza cu indiferenta . Nu e vorba de o suma de bani la mijloc, am pierdut multi la viata mea, e vorba De CARACTER.

            Comment


            • #51
              lasa-l in pace, Cristi. Ma uitam peste activitatea lui in club si nu prea are nimic in comun cu LOGANUL si PRIETENIA, doua conditii de baza.
              El are activitate doar de samsar, comerciant. Nu vreau sa fiu penalizat pentru amenintari sau alte abateri, insa il asigur ca nu va mai vinde nimic pe forumurile auto, chiar si cele concurente.
              p.s. Sper ca Dragos sa reuseasca sa le scoata " fata" la aceste faruri comercializate de individ si sa-mi mai alin din suparari.

              Comment


              • #52
                am observat si eu ceva si as vrea sa raspund la intrebarea pusa de Eu4yas. Dupa parerea mea, in poza asta se vede ca vanzatorul a incercat sa mascheze urechea lipsa a farului cu acel capac de cauciuc....cel putin mie asa mi se pare. voua?
                Attached Files
                sigpic
                Logan 1.4 Dynamic Blue

                Comment


                • #53
                  E a doua teapa care o iau la lucruri second hand, de aici.
                  asa am patit si cu nesimtitul ala de la Timisoara, care mi-a vandut pt logan roata de ford, dupa care s-a scos cu poza : nu am pus poza pe forum sa vezi?
                  Astia sunt si trebuie sa-i eliminam dintre noi, nu ne fac cinste.

                  Comment


                  • #54
                    Sorine...da' ai o bafta de zile mari!
                    Mai intai janta aia, acu' farurile!
                    Rusine maxima celor care sunt in stare de asa ceva!
                    Alex, macar fa un ultum gest si da-i banii inapoi!
                    Cine crezi ca ar fi cumparat farurile la banii aia, cu un defect MAJOR!
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • #55
                      mi-am luat si eu o teapa pe forum, stai linistit, daca intrii la feedback membrii ai sa vezi....oricum poti sa il scrii pe alexgame acolo ca acest thread se va sterge in curand ca toti am fost offtopic
                      sigpic
                      Logan 1.4 Dynamic Blue

                      Comment


                      • #56
                        e pacat ca esti "loganist de 5 stele" , doar atat spun ! ! !
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • #57
                          asta e reactia unuia care nu are scrupule.
                          ALEXGAME, fa un ultim gest, acela de a-mi inapoia banii si a-ti mai spala din pacate.
                          Prieteni mei din comunitate se pun in locul meu si nu prea le pica bine.

                          Comment


                          • #58
                            Extras din regulament: 19. Anunturile publicitare trebuie însotite de detalii complete, incluzând pretul, modalitatea de contact, eventual specificatiile complete ale produsului si/sau imaginea sa. Titlul thread-ului trebuie sa specifice explicit actiunea de cumparare/vânzare si produsul (produsele) în cauza. Sunt interzise comentariile pe marginea unui produs, nu iti convine pretul/starea lui, nu te obliga nimeni sa-l cumperi.
                            Nu se permite "UP" la mai putin de 24 de ore.

                            Precedent a mai existat, nu inteleg de ce nu pricepeti ca nu-i acceptata inselatoria.

                            Rezolvati-va problemele prin mail, sau altele.
                            Acesta este adresa alex_speed200@yahoo.com
                            Last edited by Cezar; 22 January 2010, 23:49.

                            Comment


                            • #59
                              si ce se poate face acuma?
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google