[Vand] Fonomin pentru Antifonari Auto

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Vand] Fonomin pentru Antifonari Auto

    Vand fonomin pentru antifonari auto, mai am 30 de metri, mi-am antifonat loganul si am ramas cu material.
    Este gros de 0.6 cm (daca folositi mai gros, nu o sa puteti sa puneti mocheta inapoi pe masina)

    10 lei/mp

    YM: demons_hunters
    Tel: 0751-281.761
    Last edited by crististreulea; 9 September 2009, 15:14.

  • #2
    Foarte utila, mai ales la plafon si podea. Dar e si mai buna in combinatie cu un strat de aluband.
    Dar trebuie sa contrazic, Se poate pune pe plafon si un strat de 2 cm de pasla. Pe podea doar un strat de 1 cm.
    Ca idee, o "captuseala" completa pe un Logan ajunge cam la 9-10 mp.
    GL-22-TOF

    Comment


    • #3
      eu as vrea doar pentru usi. dar mai intai as vrea o poza daca se poate, ca sa vad cum arata.
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #4
        re

        Pe plafon stiu ca intra mai mult ca e spatiu sa bagi acolo si o patura , si eu recomanda un strat de aluband
        Am revenit si cu poze
        Attached Files

        Comment


        • #5
          pe fata de usa cu ce ai prins-o? si la portbagaj asa ai lasat-o? peste roata de rezerva?
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #6
            pe usi nu am prinso cu nimic, a stat fixata in formele usii, dar daca vrei o poti lipi cu un adeziv ceva, iar in portbagaj, am pus, sub roata pe peste

            Comment


            • #7
              Salut!

              Ceva sintetic ptr podea? ...Asta daca se uda, ramane asa mult si bine si incepe sa miroasa...
              e-mail: office@stickere.info

              Comment


              • #8
                in primul rand in fata ai asa ceva pe podea din fabrica si in al doilea rand sunt sanse foarte mici sa te "inunzi"

                Comment


                • #9
                  intrebare,la mine pe podea e un strat de scartaietoare,dupa montarea paslei si a aluband-ului mai trebuiesc puse inapoi si acele forme de scartaietoare,la plafon cate straturi poti pune dupa ce ai pus si acolo aluband?

                  Stima si up..up..up!!!
                  sigpic
                  Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                  pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                  Comment


                  • #10
                    da, acel strat de |scartaitoare" + pasla ai doar in fata, si merge sa-l lasi acolo, eu unu l-am lasat, si am pus si aluband si pasla, iar pe plafon nu stiu sa-ti spun exact cred ca 3 straturi de pasla intra, dupa cum zice Daniel care a pus

                    Comment


                    • #11
                      pentru comenzi de minim 20 mp ofer transp grauit prin curier

                      Comment


                      • #12
                        cata imi trebuie pentru portbagaj?? si sub bancheta spate??
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • #13
                          cred ca vreo 4 mp

                          Comment


                          • #14
                            pai cand revin din concediu facem afacerea ,ca nu mai am timp acum sa fac comanda. Respect !!!!
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • #15
                              Concediu placut, ne auzim cand vii

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google