[Vand] Fonomin pentru Antifonari Auto

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si eu vreau vreo 10 mp dar tot asa mai tarziu cam prin martie aprilie daca se poate?

    Comment


    • bogdan_cj : posibil sa-ti ajunga iar transportul pt 7 mp costa 27 lei daca ai sediu Fan in localitate
      ciprs: nici o problema
      cosmin83: cand te hotarasti astept un semn

      Comment


      • xdx53 ai PM

        Comment


        • SALUT ,
          Ma gandeam si eu sa imi izolez masina cu pasla dar am o problema cu mucegaiul.In caz ca izolez masina cu pasla exista posibilitatea ca situatia sa se agraveze?

          Mucegaiul a aparut din cauza condensului.(nu intra apa in masina,nu ploua). se intampla ca atunci cand sunt 2 persoane sau mai multe in masina sa transpire geamurile si sa se ude mocheta de la boxe ,bordul fetele de usi etc.in caz ca pun pasla la fetele de usi, bord, sub mocheta,la boxe spate, nu exista riscul sa se ude si pasla sa miroasa mai rau in masina?

          Comment


          • re

            Salut, sincer nu stiu sa-ti spun, eu unul mi-am antifonat toata masina, podea, portbagaj, fete de usi bord, si timp de 2 ani nu am avut probleme pe tema asta, poate ai fost tu mai ghinionist. Nu s-a plans nimeni pana acum
            Masinile straine vin din fabrica izolate total.

            Originally posted by By Kyo View Post
            SALUT ,
            Ma gandeam si eu sa imi izolez masina cu pasla dar am o problema cu mucegaiul.In caz ca izolez masina cu pasla exista posibilitatea ca situatia sa se agraveze?

            Mucegaiul a aparut din cauza condensului.(nu intra apa in masina,nu ploua). se intampla ca atunci cand sunt 2 persoane sau mai multe in masina sa transpire geamurile si sa se ude mocheta de la boxe ,bordul fetele de usi etc.in caz ca pun pasla la fetele de usi, bord, sub mocheta,la boxe spate, nu exista riscul sa se ude si pasla sa miroasa mai rau in masina?

            Comment


            • pentru 10 mp un pret daca se poate

              Comment


              • 130 lei transp inclus prin fancourier

                Comment


                • Am primit pasla pentru antifonari, doritorii pot sa-mi dea PM cu comanda
                  0751.281.761
                  ym:demons_hunters

                  Comment


                  • daca comand o cantitate mai mare se schimba pretul ? exp: 10,15,20mp

                    Comment


                    • daca comanzi minim 15 mp, mai negociem

                      Comment


                      • up cu pasla
                        0751.281.761
                        YM: demons_hunters

                        Comment


                        • Luna asta te voi contacta pentru fenomin!
                          Pentru toata masina :podea, plafon, portbagaj + aripi, usi, bord imi ajung 20 MP ?
                          O sa mai ia si un prieten de-al meu dar nu cred ca luna asta

                          Multumesc!
                          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                          Comment


                          • da, iti ajunge nu e problema

                            Comment


                            • Doresc si eu 20 MP. Cat ma ajunge ?

                              Comment


                              • LexDeeJay ai PM

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google