Vand Instalatie AC Logan 1.5dci

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Instalatie AC Logan 1.5dci

    Vand instalatie de aer conditionat provenita de pe un Logan 1.5dci .
    Instalatia este completa iar pretul este de 500 euro negociabil !
    Contact : 0741.081.624.

  • #2
    Daca stie cineva sa ne spuna (am vorbit cu proprietarul si nu stie), instalatiile de A/C sunt la fel pe toate DCI-urile? Si cat ar mai costa adaptarea acestuia, multumesc!

    Comment


    • #3
      Salut.intra pe acest link vei afla mai multe.

      numai bine.
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • #4
        Eu am luat instalatia de pe un logan avariat lateral dreapta (dauna totala).
        Initial m-am gandit sa o adaptez pe golful meu 1 si mi-a zis mecanicul ca nu pot sa o pun ca nu e destul loc .
        O sa atasez zilele astea poze cu tot ce am la instalatie de AC . Cu siguranta e completa instalatia singura componenta lipsa fiind cureaua de accesorii care oricum la montare se cumpara noua.

        In continuare valabil !

        Comment


        • #5
          Cam care ar fi ultimul pret pentru instalatie si are si instalatia electrica de la motor?

          Comment


          • #6
            Mai jos de 450 de euro nu pot sa o las .

            Instalatia electrica de la motor nu o am, eu vand doar instalatia de aer conditionat!
            Last edited by Alexius; 4 August 2009, 16:19.

            Comment


            • #7
              Pai si instalatia electrica de ce nu ai luat-o? are aeroterma cu condensorul si comenzi pentru ac?

              Comment


              • #8
                Scuze de raspunsul intarziat dar am fost plecat din oras !
                Maine fac poze la tot ce am si le atasez ! Cred ca e cel mai bine asa !

                Comment


                • #9
                  Pozele promise :



                  Astept oferte

                  Comment


                  • #10
                    Scuze pentru raspunsul intarziat dar initial am incercat sa atasez pozele folosind imageshack(nu stiam de optiunea de atash a forumului) . Va atasez pozele promise:
                    Attached Files

                    Comment


                    • #11
                      450 de euro ! URGENT !

                      Comment


                      • #12
                        instalatia electrica o ai?daca da,zimi un pret cu montat cu tot!
                        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by pipan View Post
                          instalatia electrica o ai?daca da,zimi un pret cu montat cu tot!
                          Instalatia electrica nu o am . Costa 300 ron pe net, pot sa scad valoarea ei din pretul cerut !
                          Da-mi pe pm un id de mess sau suna-ma si ne intelegem !
                          De montat nu ma ocup ca nu ma pricep . Se gasesc baieti sa-l monteze fara probleme !

                          Comment


                          • #14
                            baga id meu:bucuriamare
                            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                            Comment


                            • #15
                              450 e un pret foarte bun pt instalatia de AC, manopera montarii instalatiei electrice + AC e minim 7 mil

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google