Piese Si Accesorii Stock Si Tuning Pt Logan La Super-preturi !!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    salutare. nu ... e vorba de bara facuta de un producator si bara ORIGINALA. OE inseamna ORIGINALA RENAULT. Oricum, e acelasi lucru, acelasi material, doar ca aia e facuta de la un producator care face bari pt o gramada de modele, iar cea OE e facuta de Renault.
    www.service-auto-cde.ro

    Comment


    • #62
      Originally posted by coastadeest View Post
      daca esta la fel ca bara fata de logan normal, pretul este 174ron

      iar la discuri, daca sigur sunt pline si nu ai abs, poti alege de aici:


      238mm plin - LPR - 130ron
      238mm plin - ATE - 146ron
      238mm plin - BREMBO - 150ron
      238mm plin - ZIMMERMANN - 161ron

      Pretul este /set !
      - interesanta oferta la discuri frana,cu siguranta am sa va caut cat de curind
      - cat despre bara fata pt logan mvc neoriginala,am sa atasez o poza sa imi spune-ti daca seamana si are si grila,poza atasata e sh si are gauri pt proiectoare si e si vopsita,am pus-o ca sa va dati seama despre ce vb si daca seamana cu ce aveti d-tra in magazin
      inca o data fara proiectoare si neagra sa fie
      Attached Files
      sigpic
      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

      Comment


      • #63
        Salutare,

        Se pare ca bara fata de MCV din pacate nu se potriveste.
        www.service-auto-cde.ro

        Comment


        • #64
          salut...un filtru de aer sport ptr un logan 1.4 (dar sa intre in locul celui vechi)
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • #65
            Buna,am si eu nevoie de o bara fata pentru berlina,imi puteti spune daca se potriveste cumva si cea de mcv pe berlina???Daca se potriveste as dori un pret pentru ambele!si daca se poate sa-mi spuneti cum vine bara,cu tot ce este pe ea sau mai lipsesc anumite parti???se poate sa o trimiteti si vopsita in culoarea ceruta contra cost???Va multumesc,numai bine!!!!!

            Comment


            • #66
              Spoiler fata ( bara ) de MCV la ce pret si daca se potriveste pe berlina??? multumesc
              Last edited by kenjiro_sanga; 27 September 2009, 10:21.
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • #67
                NU AVEM PT MCV, va rog frumos sa cititi in general si restul posturilor din pagina ... 3posturi mai sus am scris destul de clar ca avem doar pt berlina, nu si pt MCV.

                Bara fata Logan ph1 aftermarket - 174ron
                Bara fata Logan ph1 originala - 743ron

                Bara nu vine vopsita, iar noi nu avem posibilitatea sa ti-o trimitem vopsita pt ca suntem magazin, nu avem si service (vopsitorie etc)
                www.service-auto-cde.ro

                Comment


                • #68
                  care-i diferenta intre proiectoarele alea tyc valeo depo

                  Comment


                  • #69
                    producatorii ...
                    www.service-auto-cde.ro

                    Comment


                    • #70
                      salut. filtre de gaz(faza gazoasa si lichida) ai sau poti face rost? 1,4 mpi GPL Landi Renzo

                      Comment


                      • #71
                        sooooooooooper bun topicul coastadeest.Soper bune si preturile.Salutari din partea mea si spor la vanzari.

                        PS o sa va fac si eu o vizita cat de curand.
                        :smokespliff:viata e frumoasa doar daca stii s-o traiesti:dirol:

                        Comment


                        • #72
                          @faganezu - din pacate nu

                          @valy - te asteptam cand iti vine vremea de revizie
                          www.service-auto-cde.ro

                          Comment


                          • #73
                            Salut,distantiere ptr o laguna 2,cu prindere 5*108 aveti?daca da as dori si eu.

                            Comment


                            • #74
                              dc pun arcuri sport trebuie sa schimb si amortizoarele nu??

                              Comment


                              • #75
                                @florinred: nu sunt in stoc din pacate, iar pe comanda nu stiu sa-ti zic un timp de livrare pt ca nu am idee de ce ... SPARCO sta foarte prost cu stocul de cateva luni.

                                @myrcea21: nu mircea, nu are nici o legatura. cel mai bun exemplu sunt eu ... am un 406coupe cu amortizoare stock si arcuri sport. de fapt nu doar eu ... chiar si mishu colegu are o octavia si are doar arcuri sport. nu esti obligat sa schimbi si amortizorul.
                                www.service-auto-cde.ro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google