Vand Prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Prestige

    Vand Logan Prestige 1.6 16v MPI 105 cp
    fabricatie: 03.2007
    rulaj: 9.000km
    culoare: gri platine
    Dotari:EURO 4; CUTIE MANUALA 5+1; 4 GEAMURI ELECTRICE; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE; SERVO-DIRECTIE; 2 AIRBAGURI; AER CONDITIONAT; COMPUTER BORD; JANTE ALIAJ; PROIECTOARE; INCHIDERE CENTRALIZATA;
    MODEL PRESTIGE, Martie 2007, PRIMUL PROPRIETAR, IMPECABILA TEHNIC SI VIZUAL, LINIE AUDIO SCHIMBATA, CARTE SERVICE, GARANTIE TRANSFERABILA CU VALABILITATE PANA IN august 2008.
    alte: ITP 2009, CASCO pana in 03/2009
    Pret. 9.500 euro
    0746.056.796 - Marius Ionescu
    Bucuresti
    Last edited by armand24; 16 November 2007, 02:00.

  • #2
    anuntul nu mai este valabil!
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • #3
      de ce nu mai e valabil?
      armand de curiozitate decel vinzi?

      sigpic

      Comment


      • #4
        vroiam alta masina dar pana la urma m-am razgandit, eram fosrte suparat ca nu pot conduce (am permisul suspendat) si ca sta in ploaie degeaba. ce m-a facut sa ma razgandesc totushi, poate nu iti vine sa crezi dar saitul asta, nu in mod direct cineva, dar e vb de ce am citit si cata pasiune este depusa
        nu cred ca mai merit sa fiu un loganist

        Comment


        • #5
          Pe cat timp ai permisul suspendat si pt ce,scuze daca sunt indiscret.Daca nu vrei sa ne zici si noua e de inteles.Inca odata imi cer scuze daca am fost indiscret
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • #6
            armand, ce pot sa mai zic, noi sintem aici si te sutinem! merita sa fii loganist!
            printre noi esti binevenit!
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google