VAND Dacia Logan Ambiance

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • VAND Dacia Logan Ambiance

    Dacia Logan Ambiance 1.4 MPI, 55700 Km, 2005 Noiembrie, taxa drum, asigurare, alba, chip-tuning TCM Turbo recent, 81 CP, radiocasetofon Sony + boxe Sony Xplod, huse imitatie piele in culoarea tapiteriei (gri), trusa med.+vesta+triunghi, rezerva noua, cauciucuri bune.

    Pret: 4900 Euro usor negociabil

    Contact: weinercomputers@gmail.com

  • #2
    sal! Stiu ca nu are legatura cu subiectul dar spune-mi si mie cum este dupa remapare , se simte mai bine, cum trage in a5a? Ti sa intamplat ceva sau se aude ceva suspect pe la motor dupa aceasta remapare?ms

    Comment


    • #3
      Originally posted by doio77
      sal! Stiu ca nu are legatura cu subiectul dar spune-mi si mie cum este dupa remapare , se simte mai bine, cum trage in a5a? Ti sa intamplat ceva sau se aude ceva suspect pe la motor dupa aceasta remapare?ms
      Salut! Nici o problema, in a 5-a trage cum trage o masina de oras la 81 cp, nimic deosebit, daaar se simte mult mai bine intre 2500-3500 rpm, in treapta a 4 a la 60 KM/h si aprox 2000 rpm daca calci in acceleratie simti ca trage motorul mult mai bine. De intamplat nu s-a intamplat nimic, zgomote ciudate nu, motorul mergea putin nelinistit zilele trecute dar era de la bujii care trebuiau schimbate, am luat unele Renault cu 20 Ron bucata si merge foarte bine acum. Daca mai ai intrebari poti sa intrebi linistit.

      Mai mentionez ca sunt si pedale sport pe masina si boxele sunt 4 cu ocazia asta fiindca am uitat in anunt.
      Last edited by VENOX; 20 November 2007, 13:14.

      Comment


      • #4
        nu o mai vand ca imi pare rau dupa ea , topic inchis.

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google